מעריצי ביבי מתאכזרים לנשיא ריבלין

לא מדובר בשמאל או בימין. לא מדובר בפוליטיקה. מדובר בשפל בלתי מובן שאליו הידרדרה החברה הישראלית בהנהגתו של בנימין נתניהו.

.

‫ההוכחה הכואבת ניתנת היום בתגובות חולניות בחוסר האנושיות שלהן כלפי הנשיא ריבלין שנעזר בבת שלו בימים הבודדים שלו אחרי מות אשתו. הרשת מלאה בביקורת מלוכלכת ממד חיות אדם שאינם ראויים ליהדותם. כך מוטט נתניהו את הסולידריות שכה איפיינה אותנו משך עשרות בשנים. ולזה, לממשלה כזו זוחל ומצטרף הגנץ?‬

.

ורובי עצמו מגיב באצילות, כיאה להתנהלותו מול הלכלכנים חסרי הלב:

״‏בטרם תכנס השבת אני מבקש להתנצל.
‏אני קורא את התגובות הקשות לכך שבתי מלווה אותי במהלך החג ואני מבין את רובן. מאז הלכה נחמה ילדיי מסייעים לי רבות בענייני האישיים, וגם במענה הנדרש בענייני עבודה כאנשי קשר במהלך החגים וסופי השבוע, כשלשכתי אינה מאוישת״.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםדי עם הרדיפה אחרי הבודד שמתאוורר אחרי בידוד של חודש ימים
המאמר הבאגנץ הלוזר בדרך לחטוף מט סנדלרים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.