נתניהו פיזר הוראות דרקוניות ומרסק את כולנו

נתניהו עושה בימים האחרונים סידרת שגיאות שמשניאות אותו גם על מעריציו המובהקים. הוא ממוטט את הכלכלה, מפזר מיליארדים למקורבים ואפס עזרה למיליוני ישראלים התלויים במפרנסים שהם בעלי עסקים קטנים. מבעלי חנות קטנה ועד מסעדה ודוכן פלאפל.

 

השימוש הדרקוני בתקנות ההגנה לשעת חירום חביבה על נתניהו בשל ההנאה הענקית שהוא דואב מסמכויות דיקטטוריות שנטל לעצמו מאז פרוץ הקורונה הארורה.

 

הבלבול ממדיניות התו הסגול שאמורה לאפשר פתיחת 10,000 חנויות ועסקים מתחלף בזעם כשמתברר שאלה התקנות מעצבנות הן את בעלי העסקים ובעיקר את הלקוחות. אז מה צפוי לכם כשתרצו לקנות משהו?

 

נודניקים שיחטטו לכם בפרטיות, איום גלוי שהפרטים ישמשו מאוחר יותר את השב״כ והמשטרה כדי לצוד אתכם ולהכניס אתכם לבידוד כפוי ממושך ללא הוכחה של ממש שיש בכך צורך.

 

בעלי עסקים צפויים לענישה מחמירה ודרקונית אם לא ימלאו אחר הוראות בלתי הגיוניות. ואילו הלקוחות עוד לא מבינים לאיזו צרה הם מכניסים את עצמם אם במקרה הרחק הרחק מהם בסביבת החנות נכח מישהו החשוד בקורונה. חייו יהפכו לגיהנום.

 

ואם נפלה לך המסיכה לרגע ייטפל אליך שוטר או פקח. ובכביש יעצרו אותך בכל רגע וישאלו לאן אתה נוסע ומניין אתה בא ולמה. ואם תתעמל יספרו לך את המטרים מהבית ואם סתם תלך להתאוורר אוי לך אם תתרחק מאה ואחד מטרים.

 

נתניהו הופך את החיים לגיהנום והכל כדי להנציח את שלטונו, להמנע ממשפט ולמשוך לנצח את שעת החירום.

 

ישראל מידרדרת לתוהו ובוהו ואף אחד לא יודע איך עוצרים את זה. נתניהו עשה צחוק מגנץ, פורר את מתנגדיו, הצמית את המחנה שלו לציות עיוור והכל דוהר בכיוון אחד: לגיהנום!

 

והבדיחה העצובה של המצב הוא בני גנצ. האיש עשה מאז הבחירות האחרונות כל שגיאה אפשרית עד שאפילו ראש הרשימה המשותפת איימן עודה הסתלבט עליו הבוקר כשאמר בגלצ:

 

"נתניהו יאכל את גנצ בלי מלח, הוא כבר עושה את זה וגם ימשיך לעשות את זה. גנץ הפנה עורף לציבור הדמוקרטי בצורה מבישה", אמר עודה.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםתלונה נגד אמנון אברמוביץ׳ בטענה שפירסם פייק ניוז
המאמר הבאטבח בקנדה: רופא שיניים השתגע והרג 16 בני אדם
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.