השמצות ליצמן נגד נתניהו שיקריות ואינטרסנטיות

בארצות הברית זינוק נוסף במספר הנדבקים והמתים:
מיליון וחצי חולים, 90 אלף מתים. בעולם מספר הנדבקים מתקרב לחמישה מיליון.

.

אצלנו, לעומת זאת, יממה ללא נדבקים חדשים כלל וללא מקרה מוות מהנגיף.

.

 

עם זאת, הוויכוח הפוליטי סביב האמצעים שננקטו על ידי נתניהו מתעצם. שר הבריאות לשעבר ליצמן מאשים את ביבי שהקשיב יותר מדי למנכ״ל משרדו והחמיר את הצעדים המגבילים. טענות ליצמן נובעות בעיקר בשל התחושה של החרדים שהחמירו איתכם.

 

אלא שהעובדות הן הפוכות. צעדי נתניהו היו במקום בעיקר נוכח העובדה שלא פחות מ-70 אחוזים מהנדבקים ומנדבקי הנדבקים מקורם מאלה שהגיעו מארצות הברית, בעיקר מניו יורק, שם ההידבקות והמוות בקהילה החרדית היתה ברמה מחרידה.

 

ליצמן לא רק שטועה ומטעה אלא שביבי נכנע ללחצי טראמפ וכשאסר תעבורה אווירית מכל העולם, זולת מארצות הברית, עשה זאת בלחץ של טראמפ ותוך היענות לרצון ידידו בבית הלבן. אין ספק שאלמלא נכנע נתניהו לטראמפ המצב היה עוד יותר טוב אצלנו.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםבוגי מתסיס את מקופחי נתניהו
המאמר הבאתאבי בצע פזיזים נפלו בפח מפעילי פורקס
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.