שר הספורט טרופר מזהיר מהתקהלויות אוהדים

תופעת התקהלות אוהדים מחוץ לאיצטדיונים בעת שקבוצתם משחקת בתוכו מבלי שיש להם אפשרות להכנס, פרצה לתודעה בשל הנגיף ומוכיחה כי אצל חלק ניכר מן האוהדים השרופים מדובר בהתוודעות חברתית לא פחות ואולי אף יותר מן התאווה לצפות במשחק עצמו.

 

אחרי הכל, הם הרי יכולים להתכנס בכל את אז מה ההיגיון לנטוש מערכות טלוויזיה עתירות אינצ׳ים  לטובת צפייה במשחק בעמידה מחוץ למגרש באייפון זערורי? להם חשובה ההתכנסות אפילו יותר מן הצפייה במשחק עצמו.

 

על רקע החשש מגל שני של התפרצות הקורונה פרסם שר התרבות והספורט חילי טרופר הודעה מעודכנת בנושא ההתקהלות. טרופר צודק וראוי להתייחס לדבריו בכובד ראש.

 

.

"התקהלות האוהדים מחוץ למגרשי הכדורגל היא הפרה חמורה של ההנחיות ועלולה לסכן את חייהם של רבים.

.

״אנחנו פועלים עם משרד הבריאות כדי לבחון אפשרות להשבת הקהל בהמשך, בצורה מסודרת ובהתאם להנחיות. מקרים אלה של התקהלות מחוץ למגרשים פוגעים בסיכוי שמהלך החזרה למגרשים יצליח.

.

״אני יודע עד כמה האוהדים רוצים לחזור למגרשים ומבין לליבם, אבל ידעו אותם אוהדים כי במעשיהם הם מסכנים חיים ומקטינים את הסיכוי כי הקהל ישוב למגרשים."

.

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהפגנות נגד טראמפ מסביב לעולם
המאמר הבאח״כ שנדבק בקורונה: נפגשתי עם אלפי אנשים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.