בתי החולים נדרשים לפתוח מחדש את מחלקות הקורונה

ראש הממשלה נתניהו מכנס ביום שני את קבינט הקורונה במטרה לקבל החלטות מדורגות הנוגעות להחמרת חופש הפרט, זאת בשל הזינוק המדאיג בקצב ההידבקות בנגיף.

 

היום הורה שר הבריאות יולי אדלשטיין לכל בתי החולים להיערך לפתיחה מיידית של מחלקות הקורונה במקומות שבהן נסגרו בשל היעדר חולים.  במקביל, מחמירה המשטרה את אכיפת הכללים ואנשיה רושמים דוחות למפירי התקנות מאולמות אירועים דרך בתי עסק ועד לאנשים פרטיים.

 

בפתח הישיבה השבועית של הממשלה ביום ראשון אמר ראש הממשלה נתניהו: "בסופ"ש כינסתי ישיבה של כל המנכ"לים הרלוונטיים, הם הראו לי תחזיות שונות של גופים שונים – תחזיות קשות״.

.

נתניהו הזהיר: ״אם לא נשנה באופן מיידי את התנהלותנו בעניין עטיית המסיכות נביא על עצמנו שוב את הסגרים".

.

שר הביטחון וראש הממשלה החליפי בני גנץ מסר הערכה לפיה "הקורונה תמשיך ללוות אותנו בשנה וחצי הקרובות״. עם זאת גנץ היה מתון יותר בקשר להטלת סגרים והגבלות על הפעילות העיסקית ואמר כי ״אסור שנהיה היסטריים״.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנצחונות לצהובים ולירוקים
המאמר הבאשוב לא מצליח לה, לרינה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.