האיש הכי מוגן בישראל מתבכיין

פייסבוק הודיעה כי איום שהועלה לרשת נגד נתניהו בה מחשבון מזוייף שנסגר והורד מייד. במקביל, כוחות הביטחון מנסים לאתר את מי שעומד מאחוריו.

.

חה״כ עפר שלח, מרשימת יש עתיד-תלם הגיב על ההתבכיינות הפחדנית של ביבי:

״העובדה שנתניהו מצטט חשבון פייסבוק מזוייף כהוכחה שמאיימים עליו לא מפתיעה. האיש הכי מוגן בישראל מתבכיין ומשקר כדי להצדיק את ההסתה שלו נגד מפגינים ונגד מערכות אכיפת החוק.
‏*

כל ריפוי של החברה הישראלית צריך להתחיל בזה שהמסית הראשי ילך הביתה*״

.

*ח״כ אורלי פרומן(יש עתיד-תל״ם), בחשבון הטוויטר שלה:

״אירוע שבו ראש הממשלה טוען שמאיימים עליו ברצח ולאחר בדיקה קצרה מתגלה ״שהאיום״ נכתב על ידי פרופיל פיקטיבי, הוא עוד צעד בהסלמת ההסתה שמתרחשת מדי יום.

מדובר בדה-לגיטמציה של ציבור שלם המואשם על לא עוול בכפו״.

.

 

התגובות מתייחסות לזה:

מקורבי רה״מ:

אם מדובר בחשבון אנונימי שהופעל על ידי גורמים שקוראים לרצוח את ראש הממשלה, הרי שהדבר חמור לא פחות. המשטרה חייבת לאתר אותו, למצות איתו את הדין ולפעול בנחישות נגד עשרות פרסומי ההסתה והאיומים ברצח המתפרסמים מדי יום נגד ראש הממשלה ומשפחתו.

אפרים שמיר שקרא לרצוח את ראש הממשלה אינו אנונימי וכמוהו אנשים אחרים שנחקרו במשטרה על הסתה פרועה נגד ראש הממשלה.

בושה וחרפה שהתקשורת עוסקת בטיוח ההסתה במקום להוקיע אותה באופן חד וברור.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםחיים רמון: הקורונה תגמור לביבי את הקריירה
המאמר הבא4 חוסלו: סוכל אירוע ביטחוני בצפון
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.