חוגג מסביר לאוהדי בית״ר למה לא החתים את אצילי

כל הכבוד לחוגג. מבחינתי מושיקו עשה את המהלך של גבר אמיתי. ומי שחושב אחרת שישחה לו לאפואל ניקוסיה ויניח לנו לנפשותינו.

 

הנה הודעת הבעלים חוגג לאוהדי בית״ר ירושלים:

 

"הפוסט הזה נועד על מנת להבהיר מהי הדרך בה אנו שואפים ללכת ואיך מתקבלות ההחלטות.

.

אוהדים יקרים, עומר אצילי שחקן מצוין. בזה אין ספק, הנושא הוא נושא מורכב ורגיש והתייחסנו אליו ברצינות הראויה ובכובד ראש. אנחנו מאמינים שאדם צריך להיות חף מפשע עד שהוכח אחרת ואנחנו נגד משפטי שדה ותלייה בכיכר העיר. יש מקום למחילה ולסליחה וכפי שאתם יודעים היטב הערך המוביל במועדון הוא ״ואהבת לרעך כמוך״.

.

ההיבט המקצועי והכלכלי כבר נסגר אך לאחר ששקלנו את הנושא בכובד ראש מכל הזווית ולאחר שיחות גם עם אב הנערה, סביבת השחקן ודיון פנימי עמוק עם כל הגורמים הרלוונטים בתוך המועדון, החלטנו שעד שהפרקליטות לא תקבל החלטה על סגירת התיק מחוסר אשמה לא נוכל לקבל החלטה ולצרף את השחקן. לצערנו החלטה כזו של הפרקליטות לא התקבלה בשלב זה והנושא ירד מהפרק.

.

אנו מבינים שההחלטה שהתקבלה על ידי הנהלת המועדון איכזבה חלק מהאוהדים אך מאמינים שגם תזכה להבנה והערכה.

.

התחזקנו בבלם ומגן מצויינים, חלוץ צעיר ומוכשר, מיכאל אוחנה חוזר אלינו ואנחנו מאמינים שזהו חיזוק משמעותי. כמו כן אנו ממשיכים בניסיון להתחזק בעמדת הקשר האחורי. אנחנו מבינים שחלקכם רוצים כאן ועכשיו וגדול ונוצץ אך אנחנו מאמינים בסבלנות ומחשבה, נשאף לא לפטר מאמן פעמיים בשנה כפי שהיה נהוג בעשר השנים האחרונות, בחרנו מנהל מקצועי ואנו נותנים לו לעבוד.

.

אתם יכולים להיות רגועים, המנהל המקצועי מקבל את הכלים והמשאבים שהוא מבקש והוא שוקד יומם ולילה על מנת להפוך את העונה לטובה יותר מקודמתה.

בעת האחרונה אנו נחשפים המון לצערנו לשליליות ולהתניות כאלו ואחרות מצד חלק קטן מהאוהדים. ברגעים כאלו אנו מבינים במועדון מי איתנו ומי לא. אהבה שתלויה בדבר, בטל הדבר בטלה האהבה.

.

אוהדים יקרים אנו אוהבים ומעריכים אתכם, כל מאמצינו הם בכדי שתהנו. למענכם, לא ניתן לכם לנהל את המועדון.

יש לזכור כי בעשור האחרון הישג השיא של הקבוצה הוא המקום השלישי והתואר היחיד הינו גביע הטוטו שהושג בעונה שעברה, אנו שואפים ליותר ובעיקר שואפים להציג לכם כדורגל יפה יותר כפי שכולנו אוהבים ולשם כך אנו כאן.

.

בברכת עונה מוצלחת ומהנה. יאללה אירופה, יאללה בית"ר."

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםמורה חשוד באונס תלמידו במוסד חינוכי בירושלים
המאמר הבאדרישה לסגור את מתחם המזון בנתב״ג
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.