הכדורגלן ערן זהבי נחקר במשטרה על קיום מסיבה אסורה

כדורגלן הנבחרת ערן זהבי נחקר ביום שישי במשטרה בעוון קיום מסיבה בניגוד לתקנות הקורונה והפרעה לשוטרים במילוי תפקידם. זהבי ערך ביום שישי בצהריים מסיבה בביתו בסביון ושכנים התלוננו על המתרחש.

 

מהמשטרה נמסר כ: “בעקבות מספר דיווחים שהגיעו למוקד 100 על הקמת רעש חריג בשעות מנוחה במסיבה שנערכה בסביון, הגיעו למקום שוטרים שם הבחינו במספר משתתפים.

.

השוטרים  פעלו להפסקתו של הרעש ואולם בעל המקום  הפריע לשוטרים במילוי תפקידם, סירב להזדהות קילל אותם ואף הפנה לעברם איומים. בשלב זה הודע לבעל המקום כי הוא מעוכב ולנוכח התנגדותו הוא נעצר. הוא עוכב לחקירה בתחנה.

.

 

זהבי הובל לחקירה כשהוא נתון באזיקים ונפתחה נגדו חקירה פלילית.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנעצר על רכיבה ביריונית על אופנוע בחוף הים
המאמר הבאהכבאים הישראלים מסייעים בקליפורניה בתנאים קשים במיוחד
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.