מדינה בשיגעון: ההמון יורד מהפסים

ישראל מנוהלת בהפקרות מוחלטת. 31 הרוגים ביממה האחרונה וזהו שיא מתחילת המגיפה. אם לא יינקטו צעדים מיידייים של סגר מוחלט וכמעט עוצר, המתים יתגלגלו  פה ברחובות. ויהיה צורך בקברי אחים המוניים.

.
נמאס מהאנרכיסטים, די לאנרכיה. זה הפך למקום הנורא בעולם. גיהנום מהתהוות לנגד עיניינו והאידיוטים מתווכחים על הפגנות בלפור או לימוד בבית מדרש.

.

טירוף מוחלט. מישהו האכיל את ההמון פטריית שיגעון!
.

אתה שומע את הבכיינות, את ההמרדה, את ההתקרבנות, את השיגעון המתפשט ואין מנוס מההנחה שאחת מתופעות הלוואי הסמויות של הנגיף גם אצל מי שטרם נדבק – זה אובדן ההיגיון, דרך הישר, התבונה הבסיסית ובעיקר השפיות הציבורית. ירדתם מהפסים ואין מי שיעצור את הדהירה לתהום!

.

רמי יצהר, עניין מרכזי

 

 

https://youtu.be/AJ61iw1iML8.

שיתוף:
מאמר קודםפרסום נרחב בעולם: גבר ישראלי לקה בפרקינסון בעקבות הידבקות בנגיף
המאמר הבאהסגר מתחיל בשישי בשעה 14:00
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.