נתניהו עבר קולונוסקופיה להוצאת שני פוליפים מגופו

ראש הממשלה נתניהו עבר היום בדיקת קולונוסקופיה תחת טשטוש. המשמעות היא שלמשך כמה שעות, אם הכל יתנהל כשורה הוא לא יהיה בהכרה מלאה.

.

בזמן הבדיקה וההתאוששות ממנה ימלא בני גנץ את תפקיד ראש הממשלה בפועל. מדובר בבדיקה שנתניהו עובר אחת לכמה שנים לגילוי מוקדם של גידולים סרטניים במערכת העיכול.

.

נתניהו בן ה-71 נחשב בריא לגילו. הוא אמנם סובל ממחלות רקע מן הסוג האופייני, סובל ממשקל עודף וממעט בפעילות גופנית באוויר הצח אך כללית הוא מתפקד כהלכה.

.

 

באחרונה עברו גם בני גנץ ונפתלי בנט הליכים רפואיים שהיו כרוכים באישפוז ובהחלמה.

.

 

בתום הטיפול נמסר:

נתניהו עבר הבוקר בהצלחה בדיקה במערכת העיכול, בבית החולים שערי צדק בירושלים.

.

בבדיקה נמצאו שני פוליפים קטנים במעי הגס שהוסרו בשלמותם במהלך הבדיקה.

בריאותו של ראש הממשלה מצוינת והוא חזר לפעילות מלאה.

.

רופאו האישי של רה"מ ד"ר ברקוביץ' מוסר עדכון רפואי של ראש הממשלה לשנה האחרונה:

כל הבדיקות שבוצעו כולל בדיקות מעבדה מקיפות כמו סוכר, כולסטרול, תפקודי כבד, תפקודי כליות, ברזל, ויטמנים ובדיקות נוספות יצאו תקינות לחלוטין.
לחץ הדם תקין.

רה"מ נתניהו ממשיך להיות במעקב רופא אף-אוזן-גרון עקב היצרות מעת לעת של מערות האף.

.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםחילי טרופר צודק: לא מספיק כישרון צריך גם נחישות והתמדה
המאמר הבאהאיראנים השיקו אניית מלחמה מסוכנת במפרץ הפרסי
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.