איומי הסרק של גנץ עולים לכולם על העצבים

בני גנץ מתחיל להימאס אפילו על אנשיו. עוד לא התרגלו לעובדה שמדובר באדם שקול, שמחליט לאט רק אחרי ששקל ושוב בדק ותיחקר והתחבט והחליט. בכך הוא שונה מנתניהו. ביבי הוא מחליטן הרבה יותר זריז אבל לזכותו ייאמר כי אם מתברר לו למחרת ההחלטה שהיא נתקלת בהתנגדות גדולה מדי או שהיתה לא נכונה – הוא מזגזג ברגע וללא היסוס.

 

גנץ לעומת זאת, שבא מהצבא לא לוקח החלטות פזיזות ולכן אינו מחליט וזה עולה לאנשים על העצבים. מזה חודשיים שגנץ מאיים ומאיים לפוצץ את ממשלת הבלוף של נתניהו וללכת לבחירות אבל בסוף נותן לנתניהו עוד צ׳אנס ועוד הזדמנות.

 

לכן היום הוא כבר שולח את השר במשרד הביטחון ביטון לשחרר עוד איום: "שעון החול של הממשלה עומד על שבוע-שבועיים. אם נתניהו לא יתעשת ויעביר תקציב – אנחנו בדרך לבחירות".

.

על ועדת הבדיקה לפרשת הצוללות אמר ביטון: "זה קודם כל עבור מערכת הביטחון. כמובן שנבדוק את כל המעגלים וההשפעות, אבל אנחנו לא עושים את זה לגופו של אדם אלא לגופו של נושא אסטרטגי. אם נתניהו יודע שאין לו מה לחשוש, אז אין לו מה לחשוש".

.

אגב, בניגוד לספינים הליכודיים, גנץ דווקא מתחזק בסקרים וטיפס בשבועות האחרונים מ-8 מנדטים ל-11-12 הכיוון נכון. גנץ עושה עבודה מצויינת במשרד הביטחון, צובר ניסיון וחרף קולות מעוותים בכתבות תחקיר מטופשות בכאן 11 – המצב שלו בכיוון של שיפור בעוד שביבי דועך.

 

עד עתה הצמד גנץ אשכנזי שיחק אותה נכון. נראה מה יקרה בהמשך.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

שיתוף:
מאמר קודםסופסוף חקירה נגד נתניהו בפרשת הצוללות
המאמר הבאMerkaziTV – דן מרגלית נגד חגיגות פולארד
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.