פייזר ומודרנה עשויות לשנות את הרכב החיסון

ענקיות התרופות פייזר ומודרנה בוחנות את המוטציה החדשה של נגיף הקורונה במטרה לשפר את החיסון, שכל אחת מהן מייצרת, באופן שיוכל להתמודד ביעילות נגד מה שנתניהו מכנה ״קורונה״, בנוסף לגרסת הנגיף שמחוללת שמות בעולם כולו.

 

רשת הטלוויזיה האמריקנית החשובה CNN דיווחה על כך לראשונה. במקביל, נעשות בדיקות יסודיות במעבדות בריטיות שם כבר נתגלו חולים רבים שנדבקו במוטציה המסוכנת, העלולה להתפשט במהירות מסוכנת מקודמתה. עם זאת, ההערכה היא שקורונה 2 פחות קטלנית מקודמתה.

 

ישראל מנסה להסתגר מפני המוטציה החדשה על ידי הטלת חובת בידוד למלונית לכל מי שישוב ארצה מחוץ לארץ לאחר יום רביעי.

 

יצויין כי המרוויחה הגדולה מן ההתפתחות האחרונה עשויה להיות ישראל שכן התרופה שמכין צוות ישראלי בהובלת משרד הביטחון והמכון הביולוגי כבר תכיל את ההגנה על המוטציות הקיימות.

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםמעטפת של חשמל – מגוון רחב של פתרונות ייחודיים לחשמלאי ולקבלן
המאמר הבאגנץ: הכל שקרים – לא נכנענו לנתניהו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.