תחלואה גואה, עשרות הרוגים, מצוד אחרי חוגגי סילבסטר

במקביל לחיסונים ההמוניים העומדים בימים אלה על כ-150 אלף מתחסנים ביום, התחלואה בישראל גואה ועימה גם ההתמרמרות, האישפוזים והמוות הנורא מלווה כאבי תופת, התרסקות גופנית וחידלון.

 

ישראל היא כנראה המדינה היחידה בעולם החופשי שמצניעה את מספר ההרוגים היומי מהנגיף. הנתון הכולל אמנם מתפרסם אבל מאחורי זה עומד ספין מכוער.

 

בעוד שמספר הנדבקים החדשים מבודל ומודגש ומהווה אינדיקציה מרכזי כברומטר למצב הישראלי מול הנגיף, מספר ההרוגים היומי מוצלל במתכוון בשורה התחתונה של הדיווח. כשהוא מובא כמספר הכללי של המתים. לכן, כדי לדעת כמה מתו ביממה האחרונה, לך תעשה חשבון בעצמך ותפחית את המספר הכולל מאתמול מהמספר הכולל של היום.

 

התקשורת הישראלית נופלת בפח הזה ובניגוד למקובל בארה״ב, באירופה והמזרח אסיה – כאן בישראל אף אחד לא באמת יודע כמה אנשים מתים מקורונה בכל יום ויום. לפיכך, החלטנו כאן ב״עניין מרכזי״ לפורר את הספין המכוון ומהיום תדעו בדיוק מה מתרחש כאן.

 

ובכן המצב רע ובדרך להיות הרבה יותר גרוע לפני שיהיה יותר טוב. עד סוף השבוע כבר יהיו כאן כמיליון מוזרקי מחצית החיסון אבל במקביל התחלואה משתוללת, מחלקות קורונה נפתחות מחדש בבתי החולים ואנשים מתים לעשרותיהם ביממה בעיקר כתוצאה מן ההתקהלויות בימי החנוכה.

 

זה מה שהמשטרה מכינה לכם הלילה. 

 

עיקר המתים ממשיכים להיות בני החמישים פלוס, אבל גם צעירים יותר, גם אם נשארו החיים עברו לרבבותיהם גהינום אישי שיתמשך וישלוט בחייהם עוד זמן רב אחרי שיירשמו כמחלימים. מדוע? כי מקורונה לא באמת מחלימים. מי שנדבק, משהו פנימי בגופו ממשיך לקנן, לצוץ, לעקוץ ולנוח עד לפעם הבאה.

 

רישמו לעצמכם: מספר המתים נכון ליום רביעי 30 בדצמבר 2020 הוא 3,314. 

מחר נפחית ונדגיש גם כדי לדעת כמה קורבנות היו השנה ועם מה מתחילים את השנה האזרחית החדשה.

 

במשטרה יצודו הלילה חוגגי סילבסטר בעיקר בקרב המגזר הרוסי אבל לא רק שם. המשטרה קוראת לציבור להתקשר 110 כדי להודיע על התקהלויות וחגיגות אסורות מבטיחה להגיע, לפזר ולהעניש. מחסומים מתוגברים יוצבו בכבישים והכל הכל לטובתכם. מה ביקשו מכם? לחכות עוד קצת ולהתאפק כשהחיסון כבר כאן והפתרון באופק?

.

וחוץ מהבילויים הפיראטיים יש את העצמאים והסוחרים והאומנים שאינם חדלים להתלונן ולדרוש לפתוח, לפתוח, לפתוח.

 

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

שיתוף:
מאמר קודםלצאת מזה – סוגי טיפול בהתמכרויות
המאמר הבאתופעה: מבריחים גורי כלבים גזעיים מהשטחים לתוככי ישראל
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.