תם עידן ההסתרה: 44 הרוגי קורונה בסופ״ש האחרון

‏סופסוף גם כלי תקשורת נוספים ל״ענין מרכזי״ החלו לעשות חשבון ולפרסם את מניין המתים היומי. משרד הבריאות מטשטש כעניין של שגרה את הנתון באמצעות דיווח סתמי ואחרון של מספר המתים הכולל.

 

מספרים לכם כמה נדבקים יומיים חדשים, כמה מתחסנים יומיים, כמה בדיקות יומיות אבל מטשטשים את המוות היומי. די עם זה.

לפיכך, ברכות לוואינט על השינוי המבורך בדיווח ובכותרת.

 

3,977 בני אדם אובחנו אתמול עם קורונה, 44 חולים מתו בסוף השבוע .
משרד הבריאות עדכן כי אתמול אובחנו 3,977 בני אדם עם קורונה מתוך כ-75 אלף בדיקות שפוענחו ושיעור החיוביים עמד על 5.3%. בבתי החולים ברחבי הארץ מאושפזים 1,228 חולי קורונה, 749 מהם במצב קשה. 188 חולים מחוברים למכונות הנשמה. מספר המתים מפרוץ המגפה עומד על 3,391 בני אדם, 44 מהם מתו בסוף השבוע.

 

 

 

זה הדיווח בוואינט. אנו קוראים לעוד ועוד כלי תקשורת ישראליים לאמץ גישה זו שאין כמותה כדי להבהיר את הסכנה המוחשית מן הנגיף. אחרי הכל, בנפול חייל, במות אזרח בפיגוע, בתאונה או ברצח כולנו מזדעזעים. הגיע הזמן שנבין גם את עוצמת המוות שזורע כאן הנגיף בעיקר בשל מחדלי הפרט והזלזול בכללי הזהירות הבסיסיים.

 

האיום לא תם. להיפך הוא כאן ובכל העולם עוד לחודשים רבים. המזלזלים בכך מסכנים את חייהם את חיי משפחותיהם. לא יראם?

.
עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

שיתוף:
מאמר קודם30 הרוגי קורונה ויותר מ-6,000 נדבקים ביום שישי
המאמר הבאתופעה: שודדים אופניים חשמליים בישובי פריפריה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.