מזימת נתניהו: לדחות את הבחירות עד שיהיה לו רוב מובטח בסקרים

‏שיא של 93 הרוגי קורונה בישראל ביממה האחרונה. בשלושת השבועות מתחילת ינואר כבר נפלו קורבן למחדלי נתניהו יותר מ-800 ישראלים. מחריד! אבל ביבי מרחיק מעצמו את המוות והמחדלים ומייחס אותם לאחרים. את עצמו הוא שם ליד המזרק והחיסונים. זוועה פוליטית.
.

 

המצב של נתניהו רע בסקרים. רע מאוד. הליכוד שלו נע סביב 30 מנדטים אבל גם עם החראדים ודרעי זה לא יספיק. לכן, אנשיו כבר מכינים את התוכנית השטנית שעובדת נפלא מול המשטרה, הפרקליטות ובתי המשפט – דחיות אינסופיות בתירוצי כזב.

.

נתניהו זומם לדחות את הבחירות בחודש לפחות אם עד ל-23 במרץ לא יהיו מספיק מחוסנים שיתפתו להבטיח את המשך בלפוריותו.

.

הטריק יבוצע בהחלטת מינהלית עוקפת כנסת וממשלה של שר הבריאות הליכודי ואנשי ביבי בוועדת הבחירות המרכזית. אגב, נתניהו יוכל למשוך את הדחייה לנצח כמו את תחילת הדיונים במשפטו.

.

 

נתניהו כבר היה בטוח שיצליח להגיע לבחירות עם עם מחוסן וקורונה היסטורית ולכן הוא הפך עולם כדי לחסן בקצב מטורף, שיסלול את הדרך להחזרת מסחר, אירועים וחגיגות המוניות לקראת הבחירות.

 

 

את המזרק שעימו חוסן הוא מיהר למסגר בקופסת אגו ענקית בלשכתו ופירסם סירטוני רהב ושחצנות עם הסיסמא הגנובה דנטל מהנחיתה על הירח.

 

אלא שהמציאות לא מסתדרת לו וכן מגיע תור הטריקים והשטיקים הקבועים. יהיה מעניין.

.

עניין מרכזי

 

 

שיתוף:
מאמר קודםזינוק בפשיטות הרגל בשנה החולפת
המאמר הבאביבי עושה מבנט פורפרה ומכרסם מנדטים גם לסער
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.