נתניהו מקריב את כולנו על מזבח ההפקרות במגזר החרדי

ישראל עלתה למקום הראשון והבזוי בעולם במספר הדוחות שהמשטרה דחפה לאזרחיה בנושא הנגיף. עד עכשיו יותר מחצי מיליון דוחות המצטרפים לסגרים אימתניים והגבלת חופש הפרט במגזר החילוני, עירוני הצייתן והכנוע.

 

כל זה עושה נתניהו מתוך כניעה בזויה לחרדים ומתוך אינטרס אישי פסול. המשטרה מודה כי האכיפה היא בעיקרה כלפי החילונים וכמעט שלא קיימת אצל מפיצי המחלות האמיתיים.

 

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, תוקף את ראש הממשלה נתניהו.

"התחלואה הכי גבוהה, הפרות בלי הפסקה והכי מעט דו"חות. זה מה שקורה כשעסקני ש"ס ויהדות התורה הם ראשי הממשלה בפועל ונתניהו הוא ראש ממשלה רזרבי למראית עין בלבד", אמר.

.

"מדינה בתוך מדינה זה מצב שאסור להתרגל אליו. משבר הקורונה הוא רק הוכחה נוספת שכל עוד ראש ממשלה נשלט ונסחט ע"י סוחרי דת כמו ליצמן ודרעי, מדינת ישראל תמשיך להדרדר מדחי אל דחי.

.

המפלגות החרדיות חייבות לעבור לאופוזיציה, דבר שיעשה טוב גם לציבור החרדי, שירכוש השכלה וישתלב בשוק התעסוקה".
עניין מרכזי

.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

שיתוף:
מאמר קודםהדרך הבטוחה להשקעות נדל"ן בחו"ל
המאמר הבאקיש: המוטציה גורמת להדבקת בזק נרחבת בקהילה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.