מחדלי נתניהו זועקים מ-1,000 קברים מתחילת ינואר

נתניהו הודה בעצמו והדבר חקוק בפרוטוקולים של דברי ימי ישראל. וכך אמר ביבי אתמול בישיבת הממשלה: ״‏אם היינו סוגרים את השמיים לגמרי ולא חמש דקות אחרי, לא הייתה פה קורונה״. כשאתם מסכמים את עידן נתניהו צריך לזכור גם את זה. כותרות היום בידיעות ובביביתון עם האמת המרה.

ובחודש הבא נגיע ל-5,000 הרוגי קורונה והכל בגלל מחדלים זועקים לשמיים של נתניהו.

.

כן רק נתניהו אשם. ושלא יספרו לכם סיפורים. הכל פוליטיקה אישית קטנה, רוויית ספינים ערמומיים ושטיקים נכלוליים כדי לשמר את בלפוריותו ולברוח מהכלא אליו טרם נכנס.

.

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest 

.
עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו מתחזק ע״ח סער ובנט. לפיד – מנהיג המרכז שמאל
המאמר הבאליברמן: לעצור תקציבים לחרדים פורעי חוק
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.