גנץ הכניע את נתניהו: הסגר יפקע בשישי בבוקר

תהיו אופטימיים. אוטוטו הסיוט הזה ייגמר. נתניהו משתמש בכם לצרכיו אבל לכם נגמרה הסבלנות ובצדק. אתם רואים איך חלק מהאוכלוסיה חיה לה כרגיל ורק אתכם הוא מסמרטט. הסיוט הזה ייגמר ביום שישי בשבע בבוקר. בני גנץ נלחם כאריה שזה לא יימשך אל תוך השבוע הבא. אמנם נתניהו יכנס את הממשלה שוב ביום רביעי לניסיון נוסף למנוע את המשך משפטו ב-8 בפברואר אבל יש לקוות שבני יילחם שוב במזימה.

 

הלילה בני גנץ מנע מנתניהו להאריך את הסגר באופן שימנע את המשך משפטו הפלילי ב-8 בפברואר. בתום דיון סוער החליטה הממשלה כי הסגר לא סגר, הבלוף הפוגעני שהזיק רק לחילונים, העירונים, העצמאים, שכבת הביניים, הצעירים ובקיצור הפראיירים יסתיים ביום שישי בבוקר. הללויה.

.
עכשיו נמתין לטריק המלוכלך הבא של הנאשם בשוחד, במרמה ובהפרת אמונים.

אשר לסגר השלישי, לא רק שלא הועיל אלא שהזיק לכוווולם חוץ מאשר לנתניהו. טוב שיש לכם את בני גנץ שנלחם עבורכם שלא תצאו פראיירים ניצחיים של הבלפוריסט.

.

ובעלי העסקים הפגינו אתמול ואמרו: ״ביבי שבר שיא עולמי – יותר מ־180 יום המסחר סגור. בזמן שהפוליטיקאים עסוקים בבחירות, בעלי העסקים קורסים. לעסקים רבים נגמר החמצן הכספי. אם המסחר וההסעדה לא ייפתחו מיום חמישי, אולי כבר לא יהיה מה להציל", כך התריע אתמול פורום המסחר בישראל, שיצא בקמפיין נגד הארכת הסגר ובדרישה לפתוח את המסחר ביום חמישי השבוע.

.

הפורום כולל את ענפי המסחר, שווקים, מסעדות ורשתות, מרכזי הקניות והקניונים.

תומר מור, אמר בעקבות החלטת הממשלה להאריך את הסגר: "לקראת סיומו של הסגר השלישי, אנחנו עומדים על יותר מ־4,000 מסעדות שכבר נסגרו ועוד אלפי מסעדות שנמצאות על סף סגירה. יש לפתוח באופן מיידי את הטייק אוויי ולקבוע יעד לפתיחת המסעדות בהתאם לתו הסגול".

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםואחרי ניסנקורן, גם בוגי הסתלק מהפוליטיקה
המאמר הבאחשד שהסינים משחדים כדי לזכות במכרזים גדולים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.