ברוך שפטרנו: חולדאי, שלח ויעלון מחוקים

מרב מיכאלי סירבה לקלוט את פליטי כחול לבן יעלון ושלח והם נאלצו לפרוש. כפי שפורסם בלעדית ב״עניין מרכזי״ גם חולדאי נאלץ ללכת הביתה בבושת פנים והיחידים שנתקעו איתו שנתיים נוספות הם תושבי תל אביב יפו.

 

זה היה פסטיבל אגו מוטרף של כלומיניקים עם אגו נפוח ואטמי אוזניים שעיוורו גם את העיניים שלהם. יעלון, שיכול היה להיות מספר 2 של לפיד ושלח שעוד קודם היה שני ברשימה ומרד אחרי ששיכנע את עצמו שהוא צריך להיות הבני גנץ הבא הסתובבו כשראשם בעננים אבל בשטח התמיכה בלתי קיימת.

 

כזה היה גם חולדאי. הצעקן הנפוח נראה מהרגע הראשון של בדיחה של עצמו וטוב שניצלנו מצעקותיו המטופשות.

 

 

מי שנותר על סף אחוז החסימה הוא ירון זליכה. בשל פרישתם הכפויה של האחרים אולי הוא ילקט עוד כמה קולות החסרים לו כדי להכנס לכנסת הבאה. אם הסקרים לא ישתפרו בהמשך גם הוא יוותר כדי שלא לשרוף קולות במרכז.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםחדש ומרגש: סינגל ראשון מהאלבום החדש של שלמה ארצי
המאמר הבאאחריי 5019 הרוגים: הסגר המיותר מסתיים ביום ראשון ב-7 בבוקר
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.