האמיץ היחיד בפוליטיקה הישראלית הוא בני גנץ

אחרי הסגר הפוליטי הכי מיותר בהיסטוריה היהודית בארץ ישראל, המצב זהה לזה שהיינו בו לפניו מינוס הנזק הגלוי והסמוי שנגרם לכולנו ככלל ולרבים מדי באופן אישי.

צריך להודות שבלי האומץ של בני גנץ המצב היה גרוע פי כמה והארדואן הבלפוריסטי היה מתעתע בנו הרבה יותר. גנץ הוא היחיד שלא ברח מהקרב ונלחם עבורנו הלא חרדים. הוא ספג קללות, השמצות והשפלות אבל בניגוד לכל האחרים – נותר איתן והוכיח יכולת ספיגה מעוררת התפעלות בקרב מביני עניין.

כל הגיבורים בעיני עצמם שברחו למפלט הצייתנות חסרת הדאגות צווחו בטוויטר ואז – התאדו בבושת פנים.

גנץ מתנדנד באזור אחוז החסימה אבל מגיע לו להשאר גם בכנסת הבאה ולו משום שהיה לקצין הבכיר היחיד שסירב להיות הסמרטוט התורן של ביבי. אחרי הכל העם לא מטומטם. שרי הביטחון הקודמים מברק דרך בוגי, איבט ועד בנט היו הפודלים של ביבי ושעו לכל גחמותיו האישיות. הבטיחו למצביעיהם שמיים וארץ וקיימו – אפס.

בני גנץ נלחם, סופג וממשיך לייצג את כל עם ישראל עד לרגע שבו אפשר יהיה למסור את מפתחות בלפור לגדעון סער. לא בנט, סער. כי כל קול לבנט הוא קול לנאשם. לגנץ נחוצה עתה תמיכת השפויים. אם אתה מחשיב את עצמך כזה – אתה כבר תדע מה לעשות.

רמי יצהר Rami Yitzhar
עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהסגר בוטל אבל הטמטום נמשך כרגיל
המאמר הבאירידה של 11% ברכישות בכרטיסי אשראי בינואר
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.