איראן פתחה במלחמה ימית נגד ישראל

ההבדל בין הרהבתנות של נתניהו לבין החשאיות של טהרן זועקת לשמיים. ביבי מפציץ מחסן פה, משאית שם ורץ לספר לחבר׳ה שלו בשכונה כדי לעצור את בריחת הקולות לפני הבחירות ואילו האיראנים כדרכם, מתכננים את צעדיהם בחשאיות ובעיקר בסבלנות אין קץ ועל הדרך מפגינים יכולת ספיגה והבלגה מעוררת השתאות.

 

השבוע נתקלת ישראל באירועים מזיקים חמורים: חופי ישראל מוצפים בכתם נפט ענקי ובכמויות בלתי נתפסות של זפת שנפלטו מאונייה ששייטה ככל הנראה לפי מקורות זרים מהמפרץ לאירופה דרך תעלת סואץ ובסוף השבוע חובלה ספינת מסע בבעלות איש העסקים הישראלי רמי אונגר במיימי המפרץ. אונגר הביע חשש שהפיגוע בוצע במוקדים ימיים או בטורפדו ימי. טהרן שותקת. במקביל מתפרסמות חדשות לבקרים ידיעות קטועות על נסיונות לתקיפות סייבר נגד מטרות ישראליות.

 

פחות מחודש לבחירות ונתניהו, בדיוק כמו טראמפ משאיר חורבן שראש הממשלה הבא, כנראה גדעון סער, יאיר לפיד או נפתלי בנט יצטרך להתמודד עימו. וזה ממש לא יהיה פשוט אלא אם שלושתם יוותרו על האגו כדי להחליף דייר בבלפור.

 

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

 

שיתוף:
מאמר קודםנחשפה תעשיית אישורי שהייה מזוייפים
המאמר הבאביידן מפציץ בסוריה, מאשים השליט הסעודי ברצח ומאיים על איראן
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.