מבזקים

חידוש הבית לפני פסח- צביעת דירה בפחות מ 1000 ₪

אחת לתקופה ועל מנת לשמור על מצבו התקין של הבית, יש לבצע בו כמה עבודות תחזוקה שונות, ביניהן צביעת הקירות. חידוש הצבע בבית, מקנה מראה נקי ונעים יותר לעין, וצביעת הדירה כולה, בכל חדר וחדר- מאפשרת את איתורם של פגמים קלים שניתנים לתיקון במקום, כמו למשל צבע מתקלף, או סתימת חורים של מסמרים.

 

מחדשים את הבית לחג? הזמינו שירותי צביעה מאתר תצבע לי: http://www.home-painting.co.il

 

מדוע אנשים רבים מבצעים צביעת דירה דווקא בפסח?

פסח נחשב ל”חג הניקיון”, במהלכו רוב עם ישראל עוסק בסידור הבית וניקיונו, כאשר מדובר בדרך כלל בפעולות יסודיות יותר מהרגיל. צביעה של דירה נחשבת לפעולה מורכבת במיוחד, המתבצעת ברוב המקרים אחת לשנה לכל היותר. הצביעה דורשת היערכות מיוחדת בבית: פינוי הרהיטים ממקומם, הכנה לקראת הצביעה באמצעות עיתונים לספיגת התזות הצבע ובאופן עקרוני מדובר בעניין מלכלך. אין ספק כי לאחר שצביעת הבית מסתיימת, יש לנקות אותו באופן יסודי. מסיבה זו בפסח, התקופה בשנה בה ממילא מתוכנן “מבצע ניקיון” שכזה, היא הזדמנות נהדרת לעניין. מומלץ אם כן, לבצע את הצביעה עוד בטרם החג מגיע, ולתכנן את סיום העבודות בערך בזמן שבו אתם מתכוונים בכל מקרה לסדר ולצחצח את דירתכם.

 

צביעת דירות- מחירון ממוצע

הצעת המחיר שתקבלו מחברות הצביעה השונות עבור צביעת הבית שלכם יכולה להשתנות והיא איננה מוחלטת. עלות הצביעה תותאם לפי גודל דירתכם ומורכבות הפעולה הנדרשת. שיקום קירות מתקלפים למשל, יעלה יותר מאשר חידוש פשוט של צבע, שכבר בוצע כמה חודשים קודם לכן בדירה שמורה היטב. צבעים עשויים לגבות מחיר גלובלי עבור צביעת דירה בת 4 חדרים, לדוגמה, אך קחו בחשבון שהמחיר הזה לא תמיד יהיה סופי ולעיתים יהיו לכם “הפתעות”. אלו יכולים להיות פגמים שצריך יהיה לתקן, על מנת שהצבע ייראה חלק ויפה, וזה יכול לעלות מעט יותר ממה שתכננתם וצפיתם. סכמו עם חברת הצביעה שלכם לגבי מחיר מרבי, ועגנו בחוזה שלכם עם החברה את כל מה שהמחיר יכלול, כך שתימנעו מעצמכם עוגמת נפש.

מבחינת העלויות עצמן- ברוב המקרים מדובר בכמה מאות שקלים לצביעת חדר בודד, ובכמה אלפי שקלים לצביעת בית שלם- בהתאם לגודל החדרים, וכאמור בהתאם למצב הבית ומורכבות פרויקט הצביעה עצמו.  צביעת דירה עם אתר תצבע לי מבטיחה לכם אפס הפתעות לא רצויות- הסכם העסקה ייחתם עמכם במלוא ההוגנות, במחיר אטרקטיבי במיוחד שבחלק מן הדירות עשוי להיות אף נמוך מ 1000 שקלים.

 

כיצד מבצעים הזמנת צבעי מומלץ מאתר תצבע לי

החברה מעסיקה אך ורק צבעים מוסמכים ומיומנים, אשר יידעו להתאים פתרונות מושלמים לביתכם, בעזרת צבע שיחזיק מעמד לאורך זמן. הרעיון הוא לאפשר לכם למצוא צבעי מקצועי ומומלץ באזור מגוריכם, שיוכל להגיע אליכם בקלות ולתת הצעת מחיר רלוונטית. באמצעות האתר תוכלו להיות בטוחים כי הצביעה תתבצע על ידי אנשים שיודעים לייצר מראה חדש לבית, באמצעות צבע מאיכות מעולה ועבודה מקצועית ללא פשרות.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן