מבזקים

4 הכללים לבחירת מובילים שיבטיחו מעבר דירה חלק

סביר להניח שאם אתם קוראים את השורות הללו, בוודאי עברתם דירה במהלך חייכם. הסיבה לכך פשוטה. על פי נתונים סטטיסטיים שפורסמו לאחרונה עולה שהישראלי הממוצע עובר דירה פעם אחת ב-5 שנים. תדירות גבוהה לכל הדעות מה גם שהיא הולכם ועולה ככל שיורדים בטווח הגילאים ומתקרבים אל אזור המרכז. עם צורך גבוהה כל כך בשירותים שקשורים למעבר דירה, כדוגמת הובלות, כיצד תדעו איך לעשות זאת בהצלחה?

 

לפניכם ארבעת הכללים שיעזרו לכם לעבור דירה בהצלחה בישראל של שנת 2018. כל מה שאתם צריכים לדעת בבחירת מובילים מומלצים שמתאימים למשימה.

לפני שמתחילים, בואו ונעשה קצת סדר. ראשית, הובלה ומעבר של דירה מחייבים אותנו לבצע מגוון רחב של משימות – לעתים קרובות הרבה יותר ממה שנדמה לכם. כל מעבר דירה כולל בתוכו את שלבי המיון, האריזה, בחירת חברת הובלות ואפילו שינוי כתובת ועדכון פרטים אישיים.

הקדשת תשומת לב ותכנון מקדים של כל אחד מהשלבים הללו היא הערובה להצלחת התהליך.

 

בחירת מובילים מתאימים

 

כמעט שלא קיים מעבר דירה ללא שכירת מובילים וזאת בהנחה שאינכם עומדים לבצע את ההובלה בעצמכם.

זהו אמנם לא השלב הראשוני בתהליך המעבר אך הוא אולי החשוב מכולם. בישראל של שנת 2018, ענף ההובלות סובל לעתים קרובות ממוניטין בעייתי במקצת כתוצאה משירות לקוי שניתן ללקוחות ואי הבנות מסוגים שונים.

זה המקום לציין שלפי דעתנו, הקדשת הזמן הראוי לבחירת מובילים מקצועיים, יכולה לעשות את כל ההבדל. מעבר לכך, קיימת חשיבות גבוהה לאופן שבו אתם מקבלים הצעת מחיר.

 

חפשו מובילים מומלצים

 

כולנו מבינים שאחת הדרכים הטובות למצוא בעלי מקצוע ונותני שירותים אמינים היא איסוף של חוות דעת והמלצות. אם אתם מכירים מישהו שעבר דירה לאחרונה, תשאלו אותו אודות המובילים ששכר.

באופן הזה ניתן לקבל המלצות ולקצר את שלב החיפוש.

 

אל תשלמו יותר ממה שצריך

 

חיסכון בעלויות יכול להתפרש אצל רבים כמשהו בעייתי מבחינת האיכות שלו ולמען האמת זה בדיוק מה שאנו חושבים – להוציא מקרים שבה אתם פונים אל מובילים שיכולים להציע לכם הצעת מחיר זולה ועדיין להרוויח.

הסוד הוא למצוא את אותן חברות הובלה שלא יצטרכו להשקיע הרבה כסף ומאמץ בהובלת הדירה שלכם.

אחת הדרכים הטובות לעשות זאת היא לפנות אל מובילים באזור המגורים שלכם. באופן הזה, העלויות שכרוכות בהגעה אל דירתכם יהיו הרבה יותר זולים.

פניה אל חברות הובלה מקומיות עשויות לחסוך לכם עשרות אחוזים.

 

לא כל חברת הובלות

 

נשמע מסובך? לא בהכרח. ישנם הרבה מאוד שירותי הובלה. בדיוק כמו שכמעט כל בית שונה מהאחר, כך צריך להתאים את שירותי ההובלה באופן הטוב ביותר.

תסכימו איתי שאם אתם סטודנטים שגרים בתל אביב, כנראה שתזדקקו למוביל אחד או שניים בעוד שאם אתם בעלי משפחה בעלת 5 נפשות שגרים בקומה 4, סביר להניח שתזדקקו לשירותי הובלת דירה עם מנוף ומספר גבוה יותר של מובילים.

החשיבות בבחירת המובילים המתאימים לא באה לידי ביטוי רק ביכולת לבצע את ההובלה בתוך זמן סביר ובהצלחה, היא גם זו שתקבע האם תשלמו יותר ממה שצריך.

לדוגמה, אם יש לכם דירה קטנה, אתם צריכים חברת הובלות קטנה. חברה כזאת יכולה לבצע את ההובלה באופן טוב למדי והרבה יותר זול ביחס לחברת הובלות גדולה שמתאימה לדירות ולכמות תכולה גבוהה באופן משמעותי.

 

איך תקבלו הצעת מחיר?

 

אחת הטעויות הנפוצות בקרב מי שעובר דירה, היא לקבל הצעת מחיר טלפונית. כשמדובר בשכירת חברת הובלות, אין גרוע מכך.

דבר זה מביא לא אחת לאי הבנות במקרה הטוב ולביקור של אנשים ממש לא נעימים במקרה הפחות טוב. בשורה התחתונה – כל אלה יכולים להימנע בקלות על ידי קבלת הצעת מחיר מסודרת בביתכם.

הסוד בקיום פגישה בביתכם הוא היכולת שלכם להבין מול מי אתם עומדים. מעבר לכך, התהליך מסייע למוביל לאמוד באופן המדויק ביותר את המחיר הנדרש ויחד תוכלו לחתום על חוזה מסודר – דבר שלא ניתן לעשות בטלפון.

לבסוף נחזור על המשפט שהתחלנו – כדי לעבור דירה בהצלחה יש צורך להשקיע בכך את הזמן הנדרש. זהו ענף שיכול להיות נטול הפתעות – אם מבצעים את בחירת המובילים באופן הנכון.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן