מבזקים

5 טיפים לרכישת מוצרי ספיגה למבוגרים

בחירה נכונה של מוצרי ספיגה יכולה לסייע למבוגרים להתמודד עם דליפת שתן בדרגות חומרה שונות. במאמר הבא נסביר כיצד להשוות בין המוצרים ואיך לבחור את הטוב ביותר להורים ובני משפחה

 

דליפת שתן היא תופעה שנפוצה לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים, אך היא מופיעה בשכיחות גבוהה יותר אצל מבוגרים ובני גיל הזהב. מלבד טיפול תרופתי ומניעתי, יש גם דרך להתמודד עם דליפת שתן והיא להשתמש במוצרי ספיגה למבוגרים. מצד שני, קיימים סוגים שונים של מוצרי ספיגה ולא תמיד קל לבחור ביניהם.

הנה למשל 5 טיפים בסיסיים וחשובים לרכישת מוצרי ספיגה למבוגרים וקרובי משפחה:

  1. התאימו את המוצר לרמת הפעילות

דרגת בריחת שתן קלה, בינונית וכבדה מחייבת שימוש בסוגים שונים של מוצרי ספיגה. כמו כן, קיימים הבדלים בין חיתולים ליום וחיתולים ללילה וישנם מוצרים מיוחדים לנסיעות ארוכות. הבחירה במוצרי ספיגה מסוימים מתחילה עם התאמת המוצר לרמת הפעילות ובעיקר עם השוואה בין מוצרים שמתאימים למבוגרים אקטיביים, לעומת כאלה שמתאימים לשימוש בכיסא גלגלים או אפילו בעת ריתוק למיטה.

  1. קבלו המלצות מהרופא המטפל

דליפת שתן אצל מבוגרים עשויה להיות בעלת סימפטומים שונים. התייחסות לסימפטומים האלה בשלב של בחירת מוצרי ספיגה תייעל אותם ותאפשר להתאים אותם למצב הבריאותי הקיים. את ההמלצות מהרופא המטופל אפשר לקבל רגע לפני שמגיעים בפעם הראשונה לרכוש מוצרי ספיגה, או בשלב התחלתי יותר וכחלק מקביעת תכנית טיפולים רחבה.

  1. השוו מחירים

השימוש הנרחב במוצרי ספיגה עלול להצטבר למעמסה כלכלית על מבוגרים בגילאים שונים. הפתרון לזה הוא להשוות מחירים בין להתפשר על איכות המוצר. אפשר להתחיל עם השוואת מחירים באמצעות אתרי האינטרנט, להגיע לרשתות הפארם או להיעזר במידע מצד משרד הבריאות, קופות החולים, חברות הביטוח וגופים מוסדיים אחרים.

  1. בדקו את תכונות המוצר

מוצרי ספיגה נמצאים בשימוש יום יומי אצל מבוגרים. לחלק מהמבוגרים יש בעיה בהתמודדות טכנית עם הצורה והמבנה של מוצרי הספיגה, לכן צריך לבדוק את תכונות המוצר מראש ובהן מידות ונטרול ריחות לא נעימים. אפשרות אחת היא לרכוש חבילה של מוצרי ספיגה מסוימים ולבדוק עד כמה הם מתאימים מבחינת גודל, בעוד האפשרות השנייה היא להשתמש בנתוני היצרן כדי לבדוק את תכונות המוצר.

  1. בררו לגבי יכולת הספיגה

מוצרי ספיגה נמדדים ביכולת הספיגה שלהם. לא משנה מה המשתמש מעדיף, על מה המליץ הרופא וכמה זה עלה, בסופו של דבר המוצרים אמורים לספוג כמה שיותר נוזלים והפרשות גוף. באמצעות בחירה נכונה של מוצרים ניתן לבדוק מראש מה יכולת הספיגה שלהם. למזלם של הלקוחות, פרטים על יכולת הספיגה מופיעים על גבי המוצר. התייחסות לפרמטר הזה תסייע להשוואה בין מוצרי ספיגה ותוכיח את עצמה בטווח הקצר והארוך.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן