למה צריך בן 73 לעסוק ברחיפת מצנח?

גבר בן 73 נהרג בהתרסקות עם מצנח רחיפה בשרון. מבלי להכנס לנסיבות המקרה הזה שואל עצמו האדם הסביר מה יכול להניע אדם לעסוק בתחום ההרפתקני הזה בגיל שבעים פלוס כשידוע שגם בני 30 אינם ששים לכך.

 

אשר לאירוע הטראגי זה דיווח מד״א: חובשים ופראמדיקים של מד”א בסיוע כוח רפואה של צה”ל קובעים את מותו של גבר בן 73 ומעניקים במקום טיפול רפואי ומפנים במסוק לבי”ח נערה כבת 15 במצב בינוני עם חבלות בגפיים.

 

נדב פררמדיק מד”א רפי שבע סיפר:” “מדובר בגבר בן 73 ונערה כבת 15 שהתרסקו על צלע צוק עם מצנח רחיפה. כשהגענו למקום ברכבי 4×4, ראינו את המצנח על שפת הצוק ולא הייתה לנו גישה לפצועים עצמם. הצלחנו לתקשר עם הנערה שהייתה בהכרה והיא סיפרה שהפצוע שלידה אינו מגיב.

״בעזרת חבלים קשרנו את המצנח לרכבים על מנת שהפצועים לא יפלו לחוף.

 

יחד עם לוחמי 669 וכוחות הכיבוי שהגיעו למקום חילצנו את הפצועים לראש הצוק. הנערה שחולצה ראשונה הועלתה למסוק צה”ל שפינה אותה לבית החולים.

 

״הגבר היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ולאחר בדיקות רפואיות רופא קבע את מותו.”

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםכך נפלו בפח קבלנים פראיירים ששילמו שוחד כדי לקבל העדפה במכרזים ממשלתיים
המאמר הבאמקגרגור חוזר לזירה בינואר
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.