מבזקים

נהג מונית ללא שהוציא מעולם רישיון נהיגה

המשטרה מדווחת כי אתמול, במהלך פעילות אכיפה שביצעו שוטרי אגף התנועה, זוהה רכב מסוג מונית הנע על כביש 4 בסמוך לצומת מסובים כאשר כל חלונות הרכב כהים.

*

לבקשת השוטר באמצעות מערכת הכריזה בניידת לעצור, התעלם הנהג והמשיך בנסיעתו ככל הנראה מנסה להימלט. השוטר הנחוש המשיך בנסיעה אחרי המונית עד לחסימת דרכו של הנהג ועצירת המונית באמצעות הניידת.

*

לזיהוי פרטיו הציג הנהג בן ה-53 ת.ז ורישיון נהיגה זמני, לאור הנסיבות חשדו של השוטר עלה ובבדיקה נמצא כי הנהג לא הוציא רישיון נהיגה מעולם ובנוסף, ברישיון הזמני שהציג מספר הרישיון אינו תואם לפרטיו אלא שייך לנהגת, כלומר עלה חשד לזיוף המסמך.

*

רכבו הושבת למשך 30 ימים והוא עוכב לחקירה בגין זיוף, נהיגה ללא רישיון נהיגה והתחזות לאחר, בתום החקירה שוחרר למעצר בית למשך 5 ימים בתנאים מגבילים ובימים הקרובים יובא לבימ”ש לדיון בעיניינו.

.

ועוד דיווח משטרתי:

בשעות הלילה, ערכו בלשי משטרת ישראל הפועלים בירושלים, פעילות סמויה וממוקדת נגד גניבת רכבים בתחומי העיר, במהלכה הבחינו ברכב ובו נהג קטין שעורר את חשדם, אך זה לא נענה לקריאותיהם לעצור והחל להימלט בנסיעה פרועה.

*

כוחות המשטרה ביצעו מרדף אחר הרכב שנסע בצורה מסוכנת ומסכנת חיים במטרה לעצרו בהקדם, במהלכו פגע החשוד במספר רכבים חונים עד שלבסוף התנגש בניידת משטרה של לוחמי מג”ב שביצעו מחסום והביאו לעצירתו. (3 מהלוחמים פונו במצב קל.)

*

מבירור זהותו של החשוד לאחר מעצרו, עלה כי מדובר בקטין כבן 16 תושב מזרח ירושלים שלא הוציא רישיון נהיגה מעולם, והוא פונה מהמקום בליווי שוטרים כשהוא פצוע באורח בינוני – קשה.

*

מבירור פרטי הרכב, עלה החשד כי מדובר ברכב שעפ”י החשד גנב החשוד דקות אחדות לפני שאותר לראשונה ע”י השוטרים והתבקש לעצור.

*

במשטרה מציינים הבוקר, לא נניח לפורעי החוק והעבריינים לעשות ככול העולה על רוחם, לפגוע ולסכן את שלומו, בטחונו ורכושו של האזרח שומר החוק. בדיוק למטרה זו פועלים כוחות משטרת ישראל באופן סמוי וגלוי, על מנת להגיע לכל חשוד עד הבאתו למעצר ולדין בגין מעשיו.

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן