פירסום האיומים של נתניהו על מוזס חולל מהומה

אי שקט מורגש במסדרונות ידיעות אחרונות לאחר פירסום הקלטת השיחות בין נתניהו לבעל הבית מוזס. המנכ״ל המיועד המועסק בחברה שנים רבות הולך הביתה על רקע אי הסכמות עם הבוס והאווירה הכללית קשה.

 

על פי פירסומים בלתי רשמיים המצב הכלכלי של העיתון במצב הפסדי כפי שמצויים מרבית העיתונים המודפסים בעולם.

 

על פי הפירסומים ברשת מדובר באיומים של ביבי על מוזס:

ראש הממשלה בנימין נתניהו איים לכאורה על מו"ל ידיעות אחרונות ארנון (נוני) מוזס לפי הפירסום בתוכנית המקור בערוץ 13. "אם אתה בא להפיל אותי, אז אני אפתח בכל הכלים שיש לי, ואני אפתח. כי בסוף, אתה יודע, זו תהפוך למשימת חיי", אמר נתניהו למוזס.

.

נתניהו: "צריך להכיר אותי. אתה מכיר אותי חלקית. זה דבר שאפשר להימנע ממנו". מוזס: "האם אפשר להימנע על סמך זה שאתה מבטיח לי שיהיה משהו בעתיד?". בתחילת ההקלטה, נתניהו אומר "החוק הוא נכון בפני עצמו ואני אתמוך בו", כשהוא לכאורה מתייחס ל"חוק ישראל היום".

.

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודם‫אין גבול לחוכמולוגיה
המאמר הבאהרמטכ״ל כוכבי נגד הצטיידות בצוללות מיותרות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.