מבזקים

איך חיים עם סוכרת וללא דקירות

שיטה חדשנית ופורצת דרך מסייעת מאד לחולי הסוכרת לחיות חיים נורמטיביים למרות המחלה. באמצעות שיטה זו אין צורך בדקירות של האצבע אלא מכשור איכותי סורק את המקום על פי הצורך. פעולה זו היא הרבה יותר קלה ואינה כואבת כלל.

 

איך חיים עם סוכרת?

 

סוכרת היא אחת המחלות הקשות המצריכות טיפול רב לאורך היום ובאופן יום יומי עקב הדקירות התכופות וזריקות האינסולין שיש להזריק. זו גם מחלה המכתיבה באופן קבוע את התזונה הנכונה כדי שרמת הסוכר בדם לא תעלה מעל הנורמה. השאלה איך חיים עם סוכרת עולה כמעט בכל יום בשיחות עם בני משפחה וחברים ומסתבר שעם הקדמה והטכנולוגיה קיימות דרכים הרבה יותר קלות לצלוח את חיי היום יום למרות המחלה.

 

בדיקות יומיות על רמת הסוכרת

 

רוב חולי הסוכרת מבצעים בכל כמה שעות דקירות באצבע כדי לבדוק באמצעות מקלוני בדיקה את הרמה של הסוכר. השיטה החדשה מייתרת את השאלה איך חיים עם סוכרת כיוון שהמטופלים עוברים לשיטה המבוססת על ניטור הסוכר בדם באמצעות טכנולוגיה בין לאומית שפותחה בשנים האחרונות.

 

 אופן השימוש בסורק

 

הסורק הוא מכשיר קטן יחסית והוא נוח מאד לשימוש במשך כמה פעמים ביום. הסורק בנוי מחיישן זעיר המודד את רמת הסוכר ומותיר רישום מדויק של התוצאות באופן רצוף הן ביום והן בלילה. כדי לחוש בנוח אם הבדיקה נעשית במקום שבו נמצאים אנשים נוספים, אפשר לבצע את הסריקה גם דרך הבגדים כך שהיא יוצרת תחושת נוחות מרבית ומבטלת תחושות של מבוכה.

המערכת מתאימה לכל סיטואציה כך שאפשר להתעמל עמה, לשחות בבריכה וכמובן להתקלח בכל יום ללא הצורך להוריד אותה מהגוף. החיישן חסין המים מסוגל להימצא בעומק מים של מטר אחד למשך זמן מקסימלי של חצי שעה.

על הצג של המכשיר אפשר לראות בכל בדיקה מהי רמת הסוכר העכשווית. החץ על הצג מראה את ההבדל בין נתוניה לבין הבדיקות הקודמות שבוצעו שמונה שעות מוקדם יותר.

הקורא מסוגל לקרוא את הנתונים כשהוא נמצא במרחק הנע בין 1 ל – 4 ס”מ מהמכשיר.

 

בדיקת סוכר שלא דורשת דקירות

 

בדיקות סוכר שלא דורשות דקירות מעניקות חיים חדשים לחולי סוכרת ומקלות עליהם מאד נוכח הידיעה שנחסכת מהם כל סאגת הדקירות שהעיקה עליהם ביום יום וללא ספק יצרה אצלם מצב רוח פחות טובת ורמת החיוניות שלהם ירדה.

 

זכויות של חולים בסוכרת דרגה 1

 

לאור יתרונותיה העצומים של המערכת החדשנית ונוחות השימוש המייתר את הצורך בדקירות מקבל כל חולה סוכרת מכשיר מסוג זה המוחדר דרך העור והשאלה שהייתה כל בעת בעורפם של החולים איך חיים עם סוכרת מקבלת תשובה הרבה יותר נעימה כיוון שהכול נעשה פשוט יותר באמצעות המכשיר החדשני.

קופות החולים השונות מממנות את המכשיר והוא מועבר למטופלים.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן