מבזקים

כל היתרונות של רשת צל לבית

מחפשים פתרון הצללה יעיל ונוח לחצר הבית? אם כן, אז רשת צל היא בדיוק מה שאתם צריכים! במאמר זה נעסוק ביתרונות שלה ובעיקר לבתים.

 

מהי רשת צל?

 

רשת הצל היא רשת צפופה במיוחד, שמטרתה העיקרית היא להגן על היושבים תחתיה מפני השמש. את הרשת מציבים במקומות, בהם אתם נוהגים לשהות. לדוגמה, ניתן להציב אותה במרפסת, בחצר הבית, על גג הבית וכך הלאה. כמובן, רשת הצל מתאימה לשימוש במקומות רבים נוספים כדוגמת גני שעשועים, בריכות, מסעדות ועוד. אבל במאמר זה נתמקד במענה שהיא נותנת לאנשים פרטיים בבתיהם.

 

פשוט ליהנות מהשמש

 

השמש הישראלית היא בעלת נוכחות כמעט מתמדת. האקלים שלנו הוא חם בעיקרו ואין ספק שיש זמנים, בהם השמש היא פשוט נעימה ומחממת ולא פחות חשוב מכך – מאירה את יומנו. יחד עם זאת, בעיקר בימי הקיץ, השמש יכולה גם להעיק ואף להזיק. רשת צל מאפשרת למי שיושב תחתיה פשוט ליהנות מהאור הקסום שלה.

 

קרני וקרינת השמש

 

לצד האור והחום שהיא מספקת, קרני השמש אינן בריאות לעורנו והדבר ידוע כבר שנים רבות. זוהי הסיבה לכך, שרופאי העור ממליצים שוב ושוב לצמצם עד כמה שאפשר את חשיפת העור לשמש ובעיקר בשעות המסוכנות. ואכן ישנם כלים רבים, באמצעותם ניתן לצמצם חשיפה זו כדוגמת קרם הגנה, שמשייה, בגדים ארוכים וכדומה.

 

למה לא כלים אלו?

 

כלים כגון אלו, הרשומים לעיל, דורשים הכנה בכל פעם מחדש והם אינם נוחים לשימוש ובעיקר לא באופן יום יומי. לעומת זאת, פתרון קבוע כמו רשת צל מאפשר שימוש נוח בלי הכנה מראש בכל פעם מחדש. כמו כן, מדובר על פתרון כולל ולא על פתרון אישי. הכוונה היא לכך, שהרשת מספקת צל לשטח גדול ולא רק על אדם אחד.

 

דקורציה

 

רשת הצל היא כלי נהדר בשביל לשפר משמעותית את המראה הכללי של חצר הבית שלכם. מעבר להיותה מאוד חיונית בכל הנוגע להתמודדות עם השמש, היא גם מאוד דקורטיבית. כלומר, היא מגיעה במגוון רחב של צבעים, גדלים וצורות. כך תוכלו לבחור לעצמכם את העיצוב הרצוי לכם בשביל החצר או המרפסת שלכם.

 

רגע לפני הרכישה

 

רגע לפני שאתם רצים להזמין רשת צל לחצר או למרפסת שלכם, יש מספר דברים שחשוב מאוד לקחת בחשבון. ראשית, מידות הרשת הרצויות לכם בהתאם לגודל השטח המוצל. כמו כן, חשוב לבחון את איכות הרשת הרצויה ולוודא, שהיא אכן מסננת קרינה מצד אחד ומאפשרת חדירה של אור מן הצד השני. כמו כן, חשוב לוודא שהיא עשויה מחומרים חזקים ועמידים להתקין אותה באופן הנכון ולוודא, שהיא תישאר במקומה גם ברוחות קשות וגשמים עזים, בדיוק כפי שהיא עומדת בחום השמש.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן