מבזקים

מטבח כפרי שמנת בבית שלך

צבע השמנת הוא צבע ששולט היום בבית. על הקירות, ארונות ובמטבח. הצבע אינו לבן לחלוטין, אך הוא מעניק ניקיון בעין לצד הענקה של אווירה כפרית. מטבח כפרי שמנת מתאים לבתים הנמצאים ביישובים פסטורליים, בתים גדולים, קטנים ואפילו בדירות בעיר. הקסם של המטבח הכפרי ממשיך להיות אופנתי ואינו מעייף לעולם.

 

לבן זה אופנתי

 

המטבחים הנשלטים על ידי הצבע הלבן הם מטבחים שתמיד נמצאים באופנה. בתחום עיצוב הבית אפשר לראות מגמות שונות שמשתנות באופן תדיר ועל כן בונים ומעצבים עשויים לדאוג מכך שהמטבח שיעצבו כבר לא יהיה מעניין ויפה לטעמם תוך שנים ספורות. כיוון שאת המטבח מרכיבים מתוך מטרה ליהנות ממנו לאורך שנים רבות, יש לחשוב על עיצוב שיהיה גם שימושי וגם נעים לעין לאורך אותן שנים. מטבחים כפריים נמצאים באופנה כבר שנים וככל הנראה ימשיכו להיות עוד שנים רבות.

 

המאפיינים של המטבחים הכפריים

  • גוונים של שמנת ולבן – אחד המאפיינים של מטבח כפרי שמנת הוא הגוון הנעים לעין. לא מדובר בלבן בוהק אשר רואים עליו כל לכלוך פצפון וגם לא בצבע צהוב חד. מדובר בגוון שמנת שהופך את החלל למזמין ונעים.
  • אלמנטים מתכתיים – פעמים רבות ישולבו במטבח אלמנטים נוספים מתכתיים כמו ידיות מברזל. הידיות מעניקות “שבירה” של הלובן וכמובן מוסיפות לעיצוב של המטבח ותורמות למראה הכפרי.
  • פתרונות אחסון יצירתיים – אחד הדברים שאפשר לראות במטבחי שמנת כפריים הוא היצירתיות בפתרונות האחסון. שילוב של מדפים פתוחים עם ארונות מפנקים ותליית חלק מהאביזרים, נותנים תחושה נעימה בחלל.

מטבח כפרי שמנת – חשיבות התכנון

 

מטבח כפרי שמנת צריך להיות מטבח שמתוכנן היטב. מעבר לאלמנטים העיצוביים, אשר הופכים אותו לנעים ואזור שכיף להכין בו אוכל ולשהות בו, יש לחשוב כיצד יתבצעו הפעולות השונות בתוכו. במטבח מבשלים, אופים, מבלים, מכינים ארוחות קצרות, שתייה וארוחות מפנקות. מדובר בפעולות אשר דורשות מרחב נוח לפעילות ומכאן שישנה חשיבות רבה לתהליך התכנון.

 

בעת התכנון של המטבח יש להביא בחשבון מרכיבים שונים ובעיקר אישיים. יש לחשוב מה הצורך של בעלי הבית, האם הם רוצים במשטחי הכנה רחבים או לא. האם בני הבית מתכוונים לאכול במטבח או שישנו חדר אוכל נפרד. שאלה נוספת שחשוב לענות עליה בתחילת תהליך התכנון היא אם במטבח יופרדו הכיורים (או אף הכלים) בין חלב לבין בשר. תכנון של מטבח כפרי יתבצע באופן אישי בהתאם לבעלים.

 

להסתכל על קטלוג כדי להתרשם

 

על מנת לדעת כיצד יכול להיראות המטבח שלך באפשרותך להיכנס לקטלוג המציג מטבח כפרי שמנת ולהתרשם מהאפשרויות העומדות לרשותך. עלייך לזכור כי המטבח יותאם עבורך במידה ולבקש כי יעמוד לרשותך מעצב מטבחים שזו ההתמחות שלו ושהתנסה בתכנון מטבחים עבור לקוחות רבים לפנייך.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן