מבזקים

איך מוצאים עורך דין פלילי בנתניה?

ישנם לא מעט עורכי דין באזור המרכז שהמומחיות שלהם היא ענייני פלילים, מה שבטח לא מקל על הלקוחות שלהם, כלומר על הלקוחות הפוטנציאליים שלהם בשלב הראשוני שבו הם צריכים לבחור עורך דין פלילי בנתניה או בעיר אחרת במרכז, שילווה אותם במשפט. חשוב לזכור: מדובר באנשים המצויים בסיטואציה כלל לא נעימה ובעיקר מורכבת למדי. ישנה חשיבות רבה לבקיאות של הלקוח באופן בחירה נכון ומושכל של עורך דין לפלילים בנתניה, לכן חשוב להבין מהי הדרך הנכונה ביותר לדעת במהירות האם עורך הדין מתאים ללקוח או שלא.

במה עוסק פרקליט לענייני פלילים?

 

תפקידו של עורך דין פלילי בנתניה הוא להעניק ייצוג במשפט הפלילי, בשביל הלקוחות שלו אשר עברו על החוק, או כאלו שנפלו קורבן לעבריינים. הפגיעה או הנזק שהתרחשו בעקבות העבירה יכולים להיות דינמיים מאוד, זאת כיוון שלמילה “נזק” יכולים להיות פירושים שונים על פי החוק:

  1. משמעות פיזית: עורך הדין הפלילי ייצג את הלקוח שלו, אשר ספג פגיעה גופנית בשל עבירה שבוצעה כנגדו, או שאדם אחר נפגע בגללו.
  2. משמעות נפשית: ייצוג משפטי עבור תביעה, לאחר פגיעה נפשית שבוצעה או שהלקוח חווה, בגלל עבירה על החוק.
  3. משמעות פיננסית: נזק כלכלי, הפסדים כספיים שהתרחשו.

על עורך דין פלילי בנתניה ללוות את הלקוח שלו במהלך המשפט, מתוך מטרה להביא לפיצויים הוגנים – במידה והוא הקורבן, או להגן על הלקוח ולנסות לצמצם את העונש או להביא לזיכויו בתיק- במידה והוא התוקף.

עורך דין פלילי בנתניה – כיצד מוצאים אותו וכמה יעלה לשכור את שירותיו

 

עלות שכירתו של עורך דין בתחום הפלילים היא דינמית מאוד ותלויה, בעיקר, בניסיון של עורך הדין בייצוג מקרים בתחום התמחותו וכן במוניטין שצבר. לעיתים המחיר יכול להשתנות, כאשר שוכרים פרקליט ממשרד פרטי, לעומת פרקליט המשויך למשרד עורכי דין. בכל מקרה, במשפט פלילי כמו בכל מקרה אחר של ייצוג משפטי צמוד ומקרים מורכבים במיוחד – מוטב לשכור עו”ד שמשרדו ממוקם קרוב יחסית למקום מגוריו של הלקוח. באופן כזה, גם ההוצאות עבור הנסיעות, כמו גם הפסדים של ימי עבודה וכל ההשלכות האחרות, יצטמצמו. במידה והלקוח מתגורר במרכז ובמיוחד באזור נתניה, מוטב אם כן לשכור עורך דין פלילי בנתניה ולא פרקליט מהצפון, למשל.

איך מוצאים עורך דין איכותי

עורכי דין ניתן לבחור לפי השיטה הידועה של המלצות, אך חשוב להבין שכאן מדובר באדם שעומד להיות האוזן הקשבת שלכם ובנוסף גם הפה שלכם, בתקופה הכי קשה של חייכם ולאורך זמן. עורך דין פלילי בנתניה שהיה מצוין עבור חברכם שהסתבך, עלול להיות בלתי מתאים בעליל עבורכם ולו בשל עניינים של חוסר תקשורת בין שני בני אדם. מסיבה זו, בחירת עורך דין פלילי באזור נתניה והמרכז שבאמת יתאים לכם, חייבת להיות כרוכה בפגישה מקדימה ללא התחייבות, בה תבחנו את היכולת שלכם לתת אמון באדם שעומד מולכם.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן