מבזקים

מהו ניתוח גינקומסטיה

גניקומסטיה היא מונח רפואי אשר מתייחס אל גדילת השד אצל הגבר. למעשה, כ-40% מהגברים סובלים מהתופעה, חלקם סובלים ממנה בגיל הנעורים ואחרים כמבוגרים. המילה “סבל” מתייחסת לא אל מצב רפואי כי אם אל מצב רגשי שיכול להוביל לחוסר ביטחון עצמי. ניתוח גינקומסטיה יכול לעזור לחלק מהגברים.

 

מהו הניתוח?

 

הניתוח כולל הסרה של שומן השד. ההחלטה כיצד בדיוק לבצע אותו תתקבל רק לאחר פגישה אישית. כמו כן, לא כל אחד יכול לבצע את הניתוח ויש לבדוק התאמה, גם כאן, באופן אישי. המטרה של הרופא היא לוודא כי אין כל סיכונים ועל כן יתכן שיבקש לבצע בדיקות שונות שיצביעו על כך שלא מדובר בבעיה רפואית. ניתוח הגינקומסטיה יכול להיות פתרון עבור גברים רבים ולהקל על תחושת האי נעימות הנוצרת ממראה השד.

 

ניתוח גינקומסטיה מתבצע על ידי רופא מנתח מומחה ברפואה פלסטית. הניתוח יכול להימשך שין שעתיים לשלוש ולרוב ישוחרר המטופל עוד באותו היום לביתו, אך הדבר תלוי בתוצאות. המטופל ישוחרר לביתו עם חגורה מיוחדת ופדים ויהיה עליו ללבוש אותה במשך מספר שבועות על פי הוראות הרופא. מבחינת הכאבים, ניתן להשתמש במשככי כאבים וכדאי להתייעץ עם הרופא מראש אילו מתאימים לאחר הניתוח.

 

לעוברים ניתוח של גינקומסטיה מחכה הליך החלמה כמו לאחר ניתוחים רבים. גם לאחר הניתוח ימשיך הרופא לראות את המנותח ולבדוק כי האזור מחלים כראוי. בנוסף, יש להימנע מעישון לפחות חודש לאחר הניתוח (כמובן שמומלץ להימנע מכך לחלוטין) ויש להמתין עם ביצוע פעילות גופנית כחודש. בכל שאלה כדאי לפנות אל הרופא ולא לנסות לבצע ניסיונות ופעולות שאינן מומלצות.

 

ניתוח גינקומסטיה במקום חוסר ביטחון עצמי

 

ההחלטה לעשות שינוי ולבצע ניתוח גינקומסטיה אף פעם לא מתקבלת בקלות, אך היא יכולה להוביל מעבר למראה הרצוי גם לעלייה בביטחון העצמי. גברים ונערים בעלי מראה שד נשי עלולים לבודד עצמם חברתית, להימנע מיצירת קשרים אינטימיים וכמובן להימנע מכל פעולה שכוללת הורדת חולצה.

חשוב לציין כי גם מי שאינו בטוח שהוא מתאים לעבור את הניתוח יכול להגיע להתייעצות. רופא מנוסה הוא הגורם שיוכל לכוון את המועמד, לבקש ממנו לבצע בדיקות ולקבל החלטה אם ניתן לבצע את ניתוח הגינקומסטיה או לא.

 

הרופא המתאים לביצוע התהליך

 

ניתוח גינקומסטיה הוא הליך ניתוחי לכל דבר ומעורבות בו תחושות רבות נוספות. הרופא המטפל צריך לא רק להיות מנוסה מאד בתחום הניתוחים הפלסטיים אלא עליו גם להיות זמין למטופליו ולענות על כל השאלות שיכולות לצוץ בכל רגע בתהליך.

 

במקרה של חיפוש אחר רופא מתאים, ד”ר וולף הוא הכתובת המתאימה וגברים רבים חשים בטוחים להגיע אליו. הניסיון, ההבנה בתחום והזמינות הגבוהה (גם המרפאה נמצאת במקום נגיש במרכז) מובילים גברים רבים לעבור אצלו את הניתוח.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן