מבזקים

מה חשוב לברר לפני תהליך של השתלות שיניים בירושלים?

עומדים לעבור השתלות שיניים בירושלים? במיוחד אם מדובר בטיפול השתלת שיניים בהרדמה כללית, חשוב שתהיו מוכנים היטב לכל התהליך ותקבלו את כל המידע שיעזור לכם לעבור את התהליך הזה באופן המוצלח ביותר.

בכל שלב אתם חייבים לזכור – ידע הוא כוח. וככל שיהיה לכם יותר ידע על התהליך, כך תוכלו לעבור אותו בצורה מוצלחת יותר. לכן, אל תתביישו לשאול את כל מה שאתם רוצים לשאול, הקשיבו היטב כאשר אתם מקבלים הסברים מהרופאים השונים והיעזרו באינטרנט או בחברים שעברו את התהליך כדי לקבל כמה שיותר מידע אשר יעזור לכם גם בהכנות לקראת הטיפול וגם לאחריו.

 

הכנה אישית

 

לאחר שהחלטתם היכן לבצע השתלות שיניים בירושלים, ונקבע תאריך לביצוע הטיפול, הרופא יתן לכם את כל המידע לו אתם זקוקים בכדי להכין את עצמכם לקראת הטיפול. בין אם מדובר בתהליך רגיל של השתלות שיניים בירושלים אשר נמשך זמן בו עוקרים את השיניים הקיימות, מרכיבים שתלים זמניים ולאחר מכן מרכיבים את השתלים הקבועים, ובין אם מדובר בהליך של השתלת שיניים בהרדמה כללית בו מבצעים את הכל באותו הזמן, אתם חייבים להיות בטוחים כי אתם מכינים את עצמכם לקראת התהליך בצורה הטובה ביותר – בין אם זה הימנעות ממאכלים מסוימים, הפסקת עישון, רכישה של פריטים שיסייעו לכם לאחר הטיפול או במהלכו, בקשת ליווי ותמיכה מבני משפחה או חברים קרובים ועוד.

אם הטיפול יבוצע בהרדמה מלאה יש הכנות שגם לא קשורות לפה עצמו, אלא לכל הגוף שלכם – ואתם תקבלו את כל המידע על כל מהרופא המרדים. יהיה עליכם לספק היסטוריה רפואית, לבצע בדיקות שונות כמו בדיקות דם ואק”ג ועוד.

 

מה עושים לאחר הטיפול?

 

עוד מידע שאתם חייבים לקבל עוד לפני שמתחיל הטיפול עצמו – הוא התקופה של ההחלמה לאחר הטיפול – קושי באכילה, ליווי לאחר ההרדמה הכללית, חולשה פיזית ועוד. אתם צריכים להכין את עצמכם לתמיכה לה תהיו זקוקים, מאכלים שתצטרכו שיהיו לכם בבית, משככי כאבים ביתיים, ליווי ביציאה מהמרפאה ועוד. כל פרט כזה שתדעו עליו יסייע לכם הרבה יותר בסיום הטיפול.

 

הדמיה ממוחשבת

 

אם אתם רוצים לדעת בדיוק כיצד תראו לאחר הטיפול, ורוצים לתאם ציפיות מראש, כדאי לפנות אל מרפאה אשר מאפשרת לכם לקבל הדמיה ממוחשבת של תוצאות הטיפול, במיוחד אם מדובר בטיפול בהרדמה כללית בו כל הטיפול מבוצע בפעם אחת ולא בשלבים בהם ניתן לבצע שינויים תוך כדי הטיפול. ההדמיה תאפשר לכם לתאם ציפיות ולהיות מוכנים הרבה יותר לתוצאות של הטיפול עצמו, וכן תעניק לכם שקט נפשי בידיעה כי אתם משקיעים את הכסף שלכם בהליך שלא רק יגרום לכם לנוחות רבה יותר, אלא יגרום לכם להיראות הרבה יותר טוב ולהרגיש הרבה יותר טוב.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן