מבזקים

שאלות נפוצות על הוצאת ויזה להודו

כל מי שמתכנן לטוס להודו חייב לחשוב על האפשרות להיכנס אל המדינה. על מנת לשהות, לטייל ולהיכנס יש להוציא מראש ויזה להודו. התהליך פשוט, אינו דורש הגעה אל השגרירות ואפילו לא יציאה מהבית. עם זאת, כיוון שמדובר בפעולה שאינה יום יומית, ישנן שאלות רבות שעולות על ידי אנשים שמתכוונים להגיע אל המדינה.

 

מהי הדרך הקלה ביותר להוציא ויזה להודו?

 

הדרך הפשוטה ביותר להוציא ויזה להודו היא דרך האינטרנט. למעשה, כל מי שרוצה להיכנס להודו לתקופה של עד 60 יום עם אפשרות להיכנס אליה פעמיים במשך תקופה זו, צריך לעבור את הליך הוצאת הויזה דרך האינטרנט. על מנת להפיק אותה, יש למלא את הטפסים הנדרשים, להוסיף תמונת פספורט וצילום של הדרכון, לשלם ולאחר ימים בודדים מתקבלת הויזה בתיבת האימייל.

 

באילו מקרים יש צורך להנפיק ויזה בדרכון?

 

תיירים רבים מגיעים להודו לתקופה של עד 60 יום וויזה אלקטרונית להודו מספיקה עבורם. מטיילים ותיירים אשר מתכננים מראש להישאר זמן רב יותר, צריכים לעבור תהליך של הנפקת ויזה להודו ישירות בפספורט. לרוב, ויזה זו תהיה תקפה לשנת שהייה בהודו ואותה לא ניתן להוציא דרך האינטרנט.

 

תוך כמה זמן מתקבלת הויזה באימייל?

 

במידה וכל הפרטים מולאו כהלכה ונשלחו התמונות וצילום הפספורט, הויזה להודו תשלח אל תיבת האימייל תוך שלושה עד ארבעה ימי עסקים. הפעולה פשוטה מאד, מהירה אך יש להקפיד על שני דברים; יש להוציא את הויזה עד 120 יום לפני הכניסה להודו ומומלץ להגיע להודו עם כרטיס טיסה חזרה (כלומר יציאה מהודו).

 

האם יש להדפיס את הויזה?

 

כן. ויזה להודו מתקבלת באימייל אותו ממלא המבקש. לאחר קבלת המסמך יש להדפיסו בשחור – לבן ולקחת אותו להודו. יש לשים לב כי בעלי ויזה שהתקבלה בבקשה באינטרנט צריכים לעמוד בכניסה להודו בתור של E-visa.

 

אילו פעולות נוספות צריך לעשות מי שמטייל במזרח?

 

מי שמתכוון לטייל במזרח ולא רק בהודו, צריך לשים לב כי יש לו אפשרות להיכנס לכל מדינה בה הוא מתכוון לשהות. למשל, יש צורך להוציא ויזה לויאטנם כדי להיכנס אליה. היום קל להוציא את הויזה באינטרנט ואפשר להוציא אותה גם מחו”ל, כל עוד הבקשה מתבצעת מחוץ ליעד (כלומר, מחוץ להודו).

 

כיצד יש להתנהל במקרה של טיול במזרח ורצון להיכנס להודו?

 

ישנם מטיילים אשר משאירים לעצמם את האפשרות להיות ספונטניים ולהיכנס להודו במידה וירצו בכך. ישנם מטיילים אשר מיצו את הטיול בהודו, יצאו ממנה ולאחר שעברו 60 מיום הכניסה רוצים להיכנס אליה שוב. דבר זה אפשרי וניתן להוציא את הויזה להודו כל עוד הבקשה מתבצעת מחוץ למדינה. את הבקשה ניתן להגיש פעמיים בשנה וגם בפעם השנייה ניתן להגישה בקלות דרך האינטרנט.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן