המנכ״ל האגדי אכל אותה כי לא הצליח להשאיר את הריצ׳רץ׳ סגור

פתגם שבדי גורס כי ״כשהמה שמו מזדקף השכל עובר לתחת״. לאמירה הזו ישנן אינסוף גירסאות בכל השפות ואמת אחת: גברים מתקשים ורובם פשוט אינם מסוגלים להפעיל את שריר האיפוק כשהם נתונים לפיתוי.

 

אז כשחווה הגישה לאדם את התפוח אפילו הוא לא יכול היה להתאפק ושילם על כך בגירוש מגן העדן. זהו מהלך טיפשי שכל האנושות סובלת ממנו עד היום.

 

והיום גורש מגן עדן אחר, סטיב איסטרברוק. משך ארבע שנים הוא היה מנכ״ל מופלא של רשת המזון הנחשבת בעולם וגם בארץ. בארבע השנים האחרונות הוא הזניק את אימפריית המסעדות העולמית מכמעט התרסקות לשיאים חסרי תקדים.

 

הוא היה לא רק מנכ״ל נחשב ומוצלח. הוא גם לקח הביתה 15 מיליון דולר בכל שנה ושכרו עמד לקפוץ עוד יותר.

 

כל חטאו של אינסטברוק היה שנעתר לחיזוריה של אישה המועסקת באימפריה. זיונים בהסכמה של שני אנשים בוגרים. משיכה, סקס, אושר חולף.

 

הבעיה היתה שאיכשהו זה דלף. נשים אמריקניות הרי אינן שתקניות וגברים אמריקניים שותים תמיד פיינט אחד מיותר בסופי שבוע וחרצובות הלשון נפתחות.

 

היום החליט הדירקטוריון לפטר את המנכ״ל והוא קיבל את הדין משום שהוא עצמו היה שותף לתקנון הפנימי שנקבע האוסר יחסים מן הסוג שהוא לקה בהם.

 

עיקר השארתי לסוף. לחברה קוראים מקדונחד׳ס. זה קרה די מזמן אבל הפיטורים באו עכשיו כי הריצ׳רץ׳ הוא אותו הריצ׳רץ׳ ולא חשוב מתי פתחת אותו. יום הפירעון בוא יבוא.

 

רמי יצהר Rami Yitzha

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםקלינגר עושה את טעות חייו בהגעתו להפועל תל אביב
המאמר הבאנתניהו משקשק מהצבעה ישירה לראשות הממשלה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.