תערוכה מחוץ לקופסא

מה שהתחיל כניסיונות גמילה מעישון עם איורים ורישומים על ובתוך קופסאות ריקות, הפך אצל האמנית והמאיירת חוה גל און לאובססיה בלתי נשלטת של רישומים ואיורים על גבי קופסאות מבפנים ומבחוץ.

.

הסגנון של חוה נע בין נאיבי לתיאורי. היא מתארת סיטואציות יומיומיות עם קריצה הומוריסטית כמו גם פורטרטים בקווי מתאר רציפים.

.

האיור בתוך הקופסאות בגדלים שונים הופכים אצלה לתיאטרון בזעיר אנפין, עם סצנות מוקפאות שנובעות מדמיונה הפורה. איור מסוג כזה שנע בין פנים וחוץ המצע הציורי, יוצר אפקט תלת מימדי ייחודי שנולד במקרה והפך לסגנון.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםצה״ל מאיים בתקיפות נוספות בסוריה אם תופר הפסקת האש
המאמר הבאצימבליסטה וגרוניך עם הסימפונית ירושלים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.