נתניהו נדרש להתפטר מכל תפקידי השר שלו

מאז חודש אפריל אין לבימין נתניהו רוב בכנסת והוא אוחז בתפקידיו השונים כראש ממשלה וכשר של כמה משרדים בתוקף מינהלי בלבד.

 

עתה, עם הגשת כתבי האישום החמורים נגדו באשמת שוחד, מרמה והפרת אמונים, נדרש נתניהו בשלב הראשון להתפטר מכל תפקידיו כשר כמתחייב על פי החוק.

 

נתניהו מחזיק בתיקי הרווחה, הבריאות, החקלאות הקליטה והתפוצות. אם לא יתפטר נתניהו מתפקידיו כבר בימים הקרובים תיישה פנייה לבגצ בנושא, זאת עוד לפני הדיון הצפוי בשאלה האם יוכל לשמש ראש ממשלה ואפילו זמני בעודו נאשם בעבירות החמורות.

 

נתניהו יחלק את התפקידים הללו למקורבים כשמורתו היחידה היא השימוש באילוצים במטרה לנסות ולהציל את עורו מצד אחד ולמנוע הפסד בפריימריז אפשריים בליכוד על ראשות מפלגתו.

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםמהומה בסיום הדחת הפועל חולון מהגביע
המאמר הבאהמפכ״ל לחוקרי המשטרה: אל תיבהלו מאיומי נתניהו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.