מבזקים

מהפך בהדרכות הרפואיות: במקום לנסוע ולטוס עוברים ל- On Line

מהפיכת הדיגיטל וה- e-learning כובשת גם את תחום הרפואה כשיותר ויותר הדרכות לרופאים ורוקחים נערכות כיום מרחוק, ב- On Line, באמצעות טכנולוגית ה – Webinar.

 

טכנולוגיות ה – Webinar (“סמינר רשת”  או “הרצאה אינטרנטית”– Web + Seminar) קיימת כבר למעלה מעשור אך בחודשים האחרונים אנו עדים לעליה ניכרת בשימוש בה בתחום ההדרכות הרפואיות, כשיותר ויותר מומחים ובעלי תפקידים במרכזים רפואיים וחברות תרופות, חוסכים זמן וכסף על שכירת אולם, נסיעות, טיסות וחיפושי חניה, ומעבירים הדרכות לקהלים של רופאים, אחיות ורוקחים, בארץ ובחו”ל – דרך הרשת.

 

כך לדוגמה רק בשבועות האחרונים רופא בכיר מבית חולים רמבם בחיפה העביר הדרכה אינטרנטית ל-250 אונקולוגים ברחבי העולם,  חברת תרופות גדולה ערכה הרצאה אינטרנטית ל-1,000 רוקחים מכל רחבי הארץ ותזונאית מצליחה מלמדת את שיטתה בקורס של 12 מפגשים הנערכים כולם ב- On Line.

 

לדברי בלה עברון,  מומחית לשיווק דיגיטלי המשכירה שירותי וובינר לחברות וארגונים, המערכת מתאימה מאוד להדרכות, הדגמות של מוצרים, ערבי מבוא, פעילויות שיווק ומכירות וגם לקורסי On Line המתמשכים על פני כמה מפגשים ואפילו לכנסים שלמים של מספר שעות או מספר ימים.

 

יתרונה הגדול של מערכת הוובינר הוא בכך שהיא מאפשרת למרצה ולמשתתפים לקיים ביניהם דיאלוג אינטראקטיבי לאורך הסשן: לשאול שאלות ולענות עליהן, למלא סקרים שונים ועוד.  כמו כן המערכת מקליטה, באופן אוטומטי, את מהלך ההרצאה, ובסיומה ניתן לערוך את החומרים ולהפיץ אותם לקהלים נוספים.

 

ניתן להתחבר למערכת הוובינר, כמרצה או משתתף מכל מקום בעולם בו יש קליטת אינטרנט, אין צורך בחומרה מיוחדת וגם לא בשום ידע קודם, וניתן לשכור כיתה, בכל גודל, במועד ובשעה שרוצים, וכן לקבל שירות ליווי טכני, במידת הצורך.  Top of Form

לקבלת טיפים לוובינר מוצלח הכנסו לאתר: http://www.webinarservices.biz

 

כתבה ממומנת.

 

להשכרת מערכת הוובינר ולשירות ליווי טכני להתקשר לבלה עברון

052-4892900

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן