מבזקים

יוסי קדמי תמיד מחדש בתחום ה- NLP.

יוסי קדמי, המורה, המדריך ומנחה ה-NLP מהצמרת הישראלית הבכירה אינו קופא על שמריו.

 

ניכר שהוא אוהב את מלאכתו ומיישם את העצה שקיבלתי בעצמי פעם ואני מיישמה מאז ומתמיד: ״אם אינך רוצה לעבוד יום אחד ביתרת חייך ולמרות זאת לא להיות מובטל ולהרגיש חופשי ומאושר – בחר בעיסוק שאתה אוהב ונהנה ממנו מכל רגע במהלך עבודתך״.

 

לכן יוסי קדמי גם אוהב להמציא עצמו מחדש חדשות לבקרים ואגב כך להוכיח כיצד ניתן ליישם באופן מעשי את ארגז הכלים המופלא שמעמיד ה- NLP בפני כל העובר הכשרה בתחום.

 

בישראל מתרחבת התופעה וצוברת תאוצה מבורכת. כמי שעוסק בתחום, אני צמא לכל שביב מידע בתחום ומשתתף בסדנאות, בהרצאות ובמיזמים אליהם אני מוזמן גם כעיתונאי בארץ ובחו״ל. הפעם, הוזמנתי על ידי יוסי קדמי ורעייתו, המפיקה את אירועיו לערב המהווה הכנה לסדנא שיקיים בקרוב בנושא השימוש בכלי ה-NLP לצורכי הורות טובה יותר.

 

ההרצאה בת שלוש השעות, שבה נטלה חלק פעיל בתו של יוסי. שני קדמי צוקרמן, היתה מרתקת והיא נערכה בבית ציוני אמריקה. יוסי, כהרגלו מתחבק עם חלק ניכר מהמגיעים להרצאה, מברך, מחייך ומסביר. במבואה מכירה ערה של הספרים והקלפים שבהוצאתו כשהבן, בן שמו הוא המפיק הטכני.

 

בהרצאה מספקים האב והבת כלי מעשי להתגבר על התנגדות הילד, לישון, לקום, להתקלח, להכין שיעורים וכדומה. המומחים בתחום מכירים את התיאוריה ואת יישומיה. מתברר שילדים הם בעצם מבוגרים צעירים שעדיין אינם מתגלחים אבל התת מודע שלהם בתהליך עיצוב יומיומי ולכן קיימת חשיבות רבה באופן התייחסות ההורים אליהם.

 

יוסי קדמי, שעבר דרמה גדולה בחייו וצפוי לפרסם בקרוב ספר בנושא, סיפק שוב את הסחורה. אודה: יצאתי מוקסם כתמיד.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

 

גילוי נאות: הכותב לא רק עיתונאי אלא גם מומחה NLP מוסמך ישראלי ובינלאומי ברמת טריינר. אני מרצה, מנחה אישי, יועץ ארגוני, מדריך קבוצות ומלמד, יוזם קורסים מקצועיים מיוחדים בתחום.

לפרטים:

 

[email protected]

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן