סקר: 100 אלף נטשו את הליכוד מאז כתב האישום נגד נתניהו

אל תתנו להפגנה המצומקת אמש להטעות אתכם. אין זה מקרה ששום ליכודניק רציני לא הגיע לתמוך בביבי רק איזו לקקנית עלובה ובלתי נחשבת אחת. לא רק בלתי הישבת אלא לדעת רבים רק נזיקה ומבריחת קולות ממפלגת השלטון.

 

בפועל, מאז ההכרזה על הכשת כתב האישום נטשו כ-100 אלף איש שהצביעו ליכוד בבחירות האחרונות את המפלגה. הם עוברים ברובם לש״ס, לליברמן ואפילו לגנץ. נתניהו בקריסה מוחלטת. סוס פוליטי צולע המדדה אל הכישלון.

 

קודם דיווחנו: הליכוד ממשיך לחטוף נטישה המונית בעקבות חילחול ההבנה על משמעות המעשים המיוחסים לנאשם בנימין נתניהו. יותר ויותר אנשים שהיו מעריצים עיוורים של ביבי מבינים ששיטה בהם כל הדרך למעשיהו ורימה את הציבור כולו.

 

הליכוד בראשות נתניהו איבד בשתי הבחירות האחרונות יותר משמונה מנדטים ועכשיו הוא ממשיך להיות בצלילה נוראה ומאבד מאז החלטת היועץ המשפטי עוד כ-100 אלף תומכים.

 

בסקר שנערך בידי מכון שצפה בדייקנות את תוצאות הבחירות הקודמות, פאנלס פוליטיקס והתפרסם הבוקר בערוץ 12 עולה כי הליכוד יורד ל-30 מנדטים בעוד שכחול לבן מזנק ל-37 מנדטים.

 

גוש המרכז שמאל זוכה ל-58 מנדטים לעומת 55 של הימין והחרדים.

 

חלוקת המנדטים:

גנץ לפיד 37,

ליכוד 30,

ערבים 12,

ש״ס 8,

ליברמן 7,

חרדים 7,

ימין חדש 6,

העבודה 5,

שקד בנט 4,

המחנה הדמוקרטי 4,

 

במצב הזה, ליברמן נותר לשון המאזניים העיקרי אם כי התחושה היא שש״ס לא בהכרח תנהה אחר הליכוד.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

 

שיתוף:
מאמר קודםשלטונות איראן מחסלים את מנהיגי המפגינים
המאמר הבאמופע חנוכה שרק ילדים יבינו? "TikTok LIVE"
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.