מבזקים

מתקשה להתמודד עם אינטרנט? פקידי עירייה יעזרו לך

לפני כחודשיים נסגר סניף  משרד הרישוי בראשון לציון. נטען כי הדבר קרה כייוו שהעירייה לא הקצתה כוח אדם, (בנוסף לעובדי משרד התחבורה) הנדרש למתן השירות.

.

עוד נמסר אז ממשרד התחבורה: “רוב פעולות הרישוי מתבצעות כיום במהירות וביעילות באמצעים מקוונים דוגמת האינטרנט, הטלפון ועמדות השירות האוטומטיות, ללא כל צורך להגיע למשרד הרישוי”.

.

רבים התלוננו על כך שבעיר גדולה כמו ראשון לציון, המונה כ-270.000 תושבים, אין משרד רישוי, והם נאלצים לנסוע לרחובות או לחולון.

.

כדי לתת מענה לתושבי העיר,  הוצבה בבניין העירייה, בשיתוף  עם משרד הרישוי, עמדה אוטומטית לשירות עצמי, הנקראת “רשיומט“, המאפשרת לכל אדם לקבל מידע ולבצע פעולות שונות הקשורות לרישיון הנהיגה, ללא צורך להמתין בתור ארוך במשרד הרישוי.

.

עם זאת, עדיין קיימת בעיה, בעיקר בקרב תושבים המתקשים לבצע פעולות באמצעות “מכונה”, ללא עזרת פקיד בשר ודם.

פניתי למשרד התחבורה, ושאלתי אם יוקצו עובדים מטעם העירייה, למשרד רישוי, האם משרד התחבורה יפתחמשרד רישוי בעיר? על כך השיב לי הדובר בחיוב.

.

פניתי גם לראש העירייה רז קינסטליך, בשאלה מדוע לא להקים משרד קטן בעיר, עם עובד עירייה, שיתן מענה לתושבים בנושאים הקשורים לרישוי?

ראש העירייה, אמר שמאחר ששירותים רבים עוברים להיות דגיטליים, העמדה שהוצבה בבניין העירייה, נותנת מענה.

שאלתי, מה עם אותם תושבים שמתקשים להתמודד עם עמדה אוטומטית לשירות עצמי? השיב: “נעזור בשמחה לכל אחד שיגיע”.

.

הקשיתי שוב, ושאלתי האם יוקצה כוח אדם לעזור לאותם אנשים?

ראש העירייה: “מאחר שהעמדה האוטומטית מוצבת ברחבת הכניסה בעירייה, וישנם שם השומרים ועובדי המודיעין, אנחה אותם במידה ומישהו זקוק לעזרה, שיעזרו לו.  מכל הלב ניתן סיוע גם למשרד הרישוי”.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן