מבזקים

333 יעידו נגד נתניהו אם לא יצליח לחמוק מהעמדה לדין

פרקליטי הנאשם בעבירות שוחד מירמה ושחיתויות שילטוניות מצאו פה ושם פגמים טכניים קטנים שמאפשרים לנתניהו עוד כמה ימי חסד. מניין 30 הימים שבהם ינסה להשיג חסינות בזויה מהכנסת החל רק אתמול ולא ביום ההכרזה של היועץ מנדלבליט. עוד טריק בזוי בסידרה האינסופית של נסיונות הבריחה מהמציאות.

 

הנאשם בשוחד נתניהו בנימין עושה זאת בניסיון נואש לחמוק מהעמדה לדין ולהענשתו הראויה של האדם שעשה לכאורה מעשים כה איומים בקשר לתפקידו ולתיפקודיו האישיים.

 

הסיכוי של ביבי לזכות בחסינות פרלמנטרית נוסח דיקטטורות בזויות אינו גדול, אבל אף פעם אי אפשר לדעת. הקוסם הזה הרי עוד יכול להעלים את חטאיו לכאורה להתמרק בביב השופכין הפרלמנטרי שיעניק לו חסינות ששום ישראלי אחר לא היה זוכה לו לעולם.

 

ואם יתחיל המשפט הזה סופסוף זה יהיה בבית המשפט המחוזי בירושלים. ביבי שדאג לדחייה של שנים בסיום החקירה וההעמדה לדין לא רצה שתדעו אבל הנה גם זה יוצא: לא פחות מ-333 עדי תביעה זומנו נגד נתניהו בהם רבים ממקורביו, שריו ופונקציונרים נוספים שהיו שותפים מרצון או מאונס למעלליו הנכלוליים לכאורה.

 

בינתיים, מסתמנת אפשרות שהסיבוב השלישי של הבחירות יתקיים ב-25 בפברואר, זאת אם עד חשבוע הבא לא יימצא חבר הכנסת שיצליח להקים ממשלה.

 

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן