מירי רגב מציגה: חרפה לאומית והתנהלות מבישה

‫״ייקח שנים לתקן מה שהרסתי״, אמרה לא מזמן מירי רגב וצדקה. היום גם התברר שספק אם ניתן כלל לשקם את עיי החורבות שהיא מותירה במשרד התרבות. ‬

.

תמונתו של ראש הממשלה לשעבר לוי אשכול פורסמה בהזמנה לאזכרה הממלכתית לראש הממשלה הראשון דוד בן גוריון. נכדו של בן גוריון, יריב בן אליעזר פירסם תגובה חמורה וקשה. במשרד התרבות אמרו שעשתה זאת ״חברה חיצונית״.

.

 

ואכן, כדבר הזה טרם היה בתולדות המדינה. עם השם והלוגו של משרד התרבות מתפרסמת מודעה על בן גוריון עם תצלום של לוי אשכול. הייאמן? בושה שלא לומר חרפה לאומית.

.

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםבלעדי: ליברמן החליט – ממשלה בכל מחיר
המאמר הבאהרמטכ״ל מינה אלוף כדי לספור כמה חרדים מגוייסים – ילד יספרם
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.