לדרבי אין חוקים משלו

הבושה היתה גדולה. הפועל תל אביב לא רק הובסה אלא הוכיחה שוב שחילופי המאמנים לא צפויים לחולל מהפיכה של ממש ללא חיזוק משמעותי גם על כר הדשא.

 

ה-3-0 לחובת הפועל היה תוצאה של הגנה חלולה שקרסה בדקות האחרונות ואיפשרה לצהובים לחזק את היתרון שהשיג אבי ריקן עם פנדל מוצלח של יונתן כהן ופינאלה נאה של אלמוד בתוספת הזמן. להפועל ייזכר רק הכדור של אלטמן שהכניע את טננבאום אבל נעצר בקורה.

 

המאזן של מכבי 0-20 והגדלת הפער בפיסגה ל-5 נקודות אחרי ה-3-3 בין מכבי חיפה לאשדוד בסמי עופר. ובית״ר ניצחה 0-2 את חדרה כדי להתקרב לדרג השני של הצמרת.

 

ביציעים היתה הפקרות. לא ברור אין הצליחו אוהדים של דתי הקבוצות להחדיר פצצות עשן שהביאו לשריפת מושבים ביציעים האדומים. גם אצל המכבים היתה התנהלות לא פחות שערורייתית.

 

אש בבלומפילד. 

 

מנהלת הליגה גינתה את שני המחנות.

להלן התייחסות יו"ר המנהלת מר ארז כלפון לאירועי הדרבי: אתמול בערב החליטו קבוצה של עבריינים, משני הצדדים, לקחת את החוק לידים תוך שהם מבעירים את היציעים בבבלומפילד ומשליכים אבוקות למגרש שאף פגעו בראשו של צלם במהלך עבודתו.
האירועים יכלו להסתיים עם אבידות בנפש ולמזלנו הפעם זה נגמר באורח נס ללא אובדן חיים.
.

״אני רואה אירועים אלו בחומרה רבה ואני מצפה כי מ"מ מפכ"ל ינחה את המשטרה על מנת לחקור ולאתר את אותם פורעי חוק הפוגעים בחווית המשחק של כולנו.
.

״אני מצפה מבית המשפט להענישם בחומרה רבה ולשלוח אותם לתקופה ארוכה מאחורי סורג ובריח.
אין לאף אחד זכות לסכן הורים וילדים המגיעים למגרשים ואנו נעשה הכל לשמור על ביטחונם של מאות אלפי אוהדי הכדורגל שמגיעים לאיצטדיונים מדי שבוע״.

 

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהדרבי של ליברפול ומוריניו מפסיד שוב באולד טראפורד
המאמר הבאלפיד שבוי בידי עופר שלח המכשיל הקמת קואליציה יציבה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.