איראן מגיבה על איומי כץ: נשטח את תל אביב

ישראל ואיראן ממשיכות להחליף ביניהן איומי השמדה הדדית. זו דרכה של הנהגה פוליטית, לשלוט תוך החדרת חרדות קיומיות בקרב הנתינים כדי לזכות בתמיכת המשטר מפני אפשרות למהפך פוליטי פנימי.

 

וכך, כשנתניהו חושש שיעוף מבלפור והמשטר החומייניסטי מאויים מפנים בשל המשבר הכלכלי המעיק, כל שנותר לשני המשטרים הוא להפחיד את התושבים בהרס הדדי. וכך משתפים נתניהו וחמינאי פעולה עקיפה כדי להשיג תוצאה פנימית זהה: השמדת היריב מבית.

 

ישראל כץ הוא הפרוקסי של ביבי באיומי השמדת איראן ובטהרן לא שתקו יותר יום בטרם הגיבו. האיום הפעם: השמדת תל אביב בירי טילים מלבנון.

 

הדובר הוא ורתזא גורבאני, מיועציו הבכירים של מפקד משמרות המהפכה של איראן, שאמר: "אם ישראל תעשה טעות, ולו הקטנה ביותר כלפי איראן, נשטח את תל אביב לעפר מתוך לבנון. האצבעות של לוחמינו נמצאות על ההדק בהוראת המנהיג העליון עלי חמינאי. אם המנהיג ייתן פקודה לתקוף את ישראל בטילים – הציונים ירימו את ידיהם וייכנעו״.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהצבא שיתף פעולה עם הפוליטיקאים בהסתרת האמת על אי גיוס חרדים בכמות המוסכמת
המאמר הבאניסו אביטן החליף את קורצקי ברעננה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.