מבזקים

מרפאת טרשת נפוצה תיסגר ב״אסף הרופא״

מיכאל אקרלינג 42, גרוש ואב לילד, הוא תושב ראשון לציון ואחד ממנהלי פורום “ראשון לציון קול התושבים” בפייסבוק.

.

לפני 14 שנים התגלתה אצלו מחלת טרשת נפוצה ומאז הוא מטופל במרפאה לחולים במחלה, בבית חולים “אסף הרופא” ומוכר כנכה 100%. הוא סובל מכאבים, מירידה בתחושה בחלקי גוף ועוד.

לאחרונה נדהם לגלות בתקשורת, כי המרפאה ב”אסף הרופא” המטפלת בחולי טרשת נפוצה, עומדת להיסגר בסוף החודש.

.

בפוסט שפרסם אתמול, כתב כי המרפאה מטפלת בכ -350 חולים, וכשפנה לברר מה הסיבה לסגירתה, הובהר לו כי בשל מיעוט מטופלים. כעת החולים אמורים לפנות לבתי חולים אחרים בסביבה, קפלן, וולפסון, תל השומר ואיכילוב.

.

מיכאל: “אנחנו החולים מאוכזבים. בקופות החולים לא מטפלים בנו ושולחים למרפאות בבתי חולים. מהחודש הבא ניאלץ לנסוע למרפאות בבתי חולים בסביבה. בית חולים “אסף הרופא” נותן מענה לכל איזור המרכז, וכתושב העיר הזקוק למעקב וטיפול, במקום לנסוע 7 דקות, אאלץ לנסוע בפקקים במשך שעה במקום לקבל טיפול כאן ליד הבית. לדעתי, יכלו לדאוג למטופלים לחדר במחלקה הנוירולוגית ב”אסף הרופא”, ולא לשלוח אותנו לבית חולים אחר”.

.

מבית החולים “אסף הרופא” נמסר בתגובה: “בשל פעילות מועטה מאוד של מטופלים ופעילות דומה במרכזים רפואיים הסמוכים אלינו, הוחלט לסגור את המרפאה לעת עתה, ולהעביר את המשאבים לטובת רווחת מטופלינו במרפאות אחרות במרכז הרפואי”.

.

כמה חולים במחלה טופלו במרפאה שלכם?

“אצלנו במרפאה טופלו פחות מ 20 איש בחודש”.

 

האם ההחלטה לסגור את המרפאה היא סופית? החולים מקווים שלא, וכל מה שנותר להם, הוא לקוות שמישהו יתחשב במצבם ויבטל את ההחלטה.

.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן