מבזקים

האם כדאי לרכוש קרקע להשקעה באזורי ביקוש בשנת 2017

הנדל”ן בישראל זהו שוק דינאמי והוא מביא לפתחנו השקעות מניבות ומוצלחות. כיום ישנם נכסים זמינים רבים הניתנים לרכישה במחירים אטרקטיביים ואלו נכסים שיוכלו להניב בהמשך רווחים משמעותיים.

רוב המשקיעים הפרטיים, מעדיפים לרכוש דירות אותם הם יכולים למכור או להשכיר. במאמר שלפניכם תוכלו לקבל פרטים בדבר השקעה בנכס נדל”ן מסוג מעט שונה. השקעה שמותירה אתכם בעצם עם שתי רגליים על הקרקע…

 

קרקע להשקעה – למה זה כדאי?

 

המחירים הגבוהים שבשוק הדירות הפכו כבר מזמן את רכישת הדירות לצרכי השקעה לצעד פחות אטרקטיבי ורווחי. מסיבה זו אנו פוגשים יותר ויותר אנשים פרטיים הפונים לחפש אפיקי השקעה אחרים ומוצלחים. זה הזמן שתכירו – רכישת קרקעות להשקעה בישראל של שנת 2017!

 

דברים שחשוב לדעת לפני שפונים להשקיע בקרקעות:

 

רכישה של קרקע למכירה  לצרכי השקעה זוהי רכישה מורכבת יותר בהשוואה לכל רכישת נכס אחר כמו דירה או שטח מסחרי וכדומה. אך לאחר שתבחרו את הקרקע באופן נכון ומושכל, תגלו כמה פוטנציאל התשואות גבוה הרבה יותר מבכל נכס אחר. ומה לגבי תשואה על רכישת קרקע להשקעה? קנייה במועד הנכון ובמיקום אטרקטיבי ונכון תוכל להניב רווחים גבוהים של מאות אחוזים!

 

לפני שאתם רוכשים את הקרקע, עליכם לבצע בדיקה מקיפה בדבר בעלות, זכויות ושעבוד. חשוב שתבררו היטב מי הוא הבעלים של הקרקע, לקבוע אתו פגישה, לקבל עליו המלצות, ולוודא האם אכן יש לו את הזכות למכור לכם את הקרקע.

חשוב לדעת! אין לרכוש קרקע מבלי לבקר במקום. גם אם אין לכם זמן והעסקה נראית לכם בטוחה וחכמה, זה לא הזמן והמקום להתעצל. קומו, בקרו במקום, התרשמו מהשטח ורק אחר כך תחליטו.

 

חשוב לזכור דבר נוסף. לכל קרקע יש ייעוד מסוים ולא בכל קרקע תוכלו לבנות בנייני מגורים. בדקו את העניין מראש לפני שתרכשו את הקרקעות.

 

איפה הכי כדאי לרכוש קרקעות להשקעה בשנת 2017?

 

באופן כללי ניתן לומר כי קרקעות הנמצאות בסמיכות לערים גדולות כמו קרקעות למכירה במרכז, או קרקעות למכירה בשרון, הן בעלות פוטנציאל גבוה הרבה יותר להפשרה. אם אתם יכולים לרכוש קרקעות הנמצאות בתוך שטח השיפוט של ערים מתפתחות הרי שהשקעה כזו טומנת בחובה פוטנציאל גבוה מאוד לרווחים עתידיים.

 

שימו לב, תמיד עליכם לבחון כל הצעה וכל קרקע בשבע עיניים. עליכם לבחון את הקרקע מול תכנית הפיתוח והבנייה ברשות המקומית ואז תוכלו לגלות מהו הייעוד העתידי של אותה הקרקע והאם ישנה תכנית לגבי הפיתוח האזורי שלה. יכול מאוד להיות שאתם תגלו כי קרקע זו עומדת להפוך לפארק ציבורי או לכביש חדש, ובמקרים מעין אלו בהם השטח עשוי להפוך לציבורי, תיתכן מאוד שתהיה הפקעה של הקרקע. מובן שאותה לא כדאי לכם לרכוש בשום אופן.

 

היעזרו באנשי מקצוע ורק כך תצליחו לשים ידיכם על הנכסים הנכונים והבטוחים. רוצים לשמוע עוד? בקרו באתר של החברה למימוש קרקעות.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן