מבזקים

נעולים מחוץ לדלת? הנה 3 דברים שאפשר לעשות…

אין ספק כי להיתקע מחוץ לבית או מחוץ לדירה זהו מצב מתסכל ואף מרגיז. לא תמיד אנו יודעים איך צריך להתנהל ולפעול במצבים מסוג זה ובשל כך אנו עלולים לטעות ולגרום לנזק רב יותר.

אם אתה נעול מחוץ לדלת ולא יכול להיכנס או לצאת מהבית או מהדירה אפשר לנסות לפרוץ את הדלת בעצמכם אם יש לכם ידע בנושא. מרבית האנשים אינם יודעים מה לעשות במקרה של דלת נעולה או תקועה ולכן הם מרגישים חסרי אונים. לפניכם שלוש אפשרויות שתוכלו לעשות אם מצאתם את עצמכם במצב זה.

 

חיפוש אחר מפתח רזרבי

 

לפעמים כשאנחנו נמצאים במצבי לחץ אנחנו לא עוצרים לרגע לחשוב בצורה הגיוניות. אצל רוב האנשים בבית יש מפתח רזרבי או שהם שומרים אחד כזה אצל מכרים או בני משפחה. במקרה ונתקעתם מחוץ לבית, הרימו טלפון לחברים או מכרים שיתכן ושומרים עבורכם על מפתח נוסף.

במידה ואתם נמצאים בתוך הבית ולא מצליחים לצאת, יש סיכוי גבוה כי יש לכם מפתח רזרבי באחת המגירות או במקום אחסון אישי אחר. חפשו אחר המפתח ברוגע והמשיכו בסדר היום שלכם.

 

נסו לצאת או להיכנס אל הדירה דרך פתח אחר

 

אם אתם גרים בדירה או בית קרקע, תוכלו לנסות ולהיכנס או לצאת דרך חלון או דלת אחרת. זו אופציה שאפשרית במקרה שאין לכם סורגים או במקרה שהחלונות אכן נשארו פתוחים. לפעמים מומלץ לשבור את זכוכית החלון ולדאוג לתקן אותה בהמשך אך אם אתם חיים בדירה בקומה ראשונה ומעלה לא מומלץ לנסות ולצאת דרך החלון מכיוון שזו פעולה מסוכנת שעלולה להוביל לפציעה ואף מוות.

 

צרו קשר עם מנעולן מוסמך

 

מה שעוד אפשר לעשות הוא לקרוא למנעולן מורשה, איש מקצוע אשר יכול לפרוץ את הדלת התקועה ולאפשר לכם להמשיך בדרכם. אם אתם לא יודעים כיצד לפרוץ או לפתוח את הדלת, הפעולה החכמה ביותר שתעשו היא ליצור קשר עם מנעולן.

 

אנו לא ממליצים לכם לנסות לפרוץ את הדלת באופן עצמאי ולהפעיל כוח פיזי מכיוון שבמרבית המקרים אנשים שעושים זאת מוצאים את עצמכם פצועים או גורמים לנזק משמעותי מאוד לדלת או הצילינדר ולא תמיד ניתן לתקן זאת בזול או בפשטות לאחר מכן.

 

מדוע אנשים נתקעים בבית או מחוצה לו?

 

למען האמת, יש לכך סיבות רבות, החל מאיבוד המפתח ועד לצילינדר שנשבר. אין זה חריג או מוזר להקלע למצב מסוג זה ומנעולנים מקבלים שיחות טלפון רבות לאורך היום מאנשים שזקוקים לעזרתם.

אם בחרתם לפנות לשירות של מנעולן חשוב שתצרו קשר עם מנעולן מוסמך שיש לו את האישורים הנחוצים לעסוק במקצוע גם ממשטרת ישראל וזאת בכדי שיבצע עבורכם את הפעולה ללא גרימת נזק, בבטחון ועם אחריות לעתיד.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן