מבזקים

עובדת בבלפור טוענת: שרה נתניהו איימה עלי עם מגהץ

איך הגיע עם ישראל לכך שטיפוס כמו שרה נתניהו היא הגברת הראשונה שלו, זו חידת זוועות שלנצח תיוותר זיכרון מבעית בתודעת האומה. האישה הזוֿ שגם הורשעה בפלילים אינה מפסיקה לייצר סיפורי זוועה בלתי הגיוניים לאדם המגיע למעמד כה בכיר. אבל זו עובדה. זה מה ששודר אמש בעוד פרק מהסדרה האינסופית של עובדים ועובדות במעון ראש הממשלה העוברים לטענתם מסכת עינויים מנטליים אם לא חמור מכך. חלקם מבשילים לכלל תביעה ואחרים מסתיימים בהסתלקות העובד בדממה מעיקה.

 

לפעמים מישהי כה סובלת עד שהיא פורקת חלק מכאבה בפרסום פומבי. אתמול פורסמה עדותה של סילבי, עובדת שחדלה לעבוד  במעון ראש הממשלה לפני כחודש בלבד, שפנתה מיוזמתה לחדשות 12, וסיפרה:

“אינני מכירה את שירי רבן ואת מני נפתלי, אבל הם לא משקרים. מה שאני עברתי במשך חמישה חודשים אצל הגברת, אני לא מאחלת לאף אחד. עברתי גיהנום, אני סבלתי, אני בכיתי. היא יכולה להגיד שאני שקרנית, היא יכולה להגיד מה שהיא רוצה. אני מה שיש לי בלב אני חייבת להוציא”.

“היא הייתה צורחת. זה היה צרחות. כולם שמעו אותה מלמטה. כשהייתי יורדת למטה היו מחבקים אותי, היו אומרים שאני בסדר והבעיה אצלה. היא הייתה קוראת לי מטומטמת, מפגרת, הייתה אומרת שיש לי שכל של ילדה בת 5”.

 

עוד סיפרה כי שרה נתניהו הרימה לעברה מגהץ רותח: “המגהץ, עד שהוא התחמם, זה לקח זמן, זה לוקח כמה דקות, ואז היא לקחה את המגהץ והרימה אותו לכיווני. אמרתי לה ‘גברת, גברת, תיזהרי’. אולי היא רצתה לזרוק עליי”.

 

אחרי הפוגה קצרה “כשחזרתי לעבוד היא כל כך כעסה, היא אמרה שאני צריכה לנשק לה את הרגליים, שאני צריכה להתכופף על ארבע. ולא, כמובן שלא רציתי”.

 

 

העובדת הסבירה כי היא מגלה מה עבר עליה בגלל המצפון שלה. ״כי אני נפגעתי. חשבתי שזה יהיה משהו גדול לשרת אשת ראש ממשלה. זה משהו גדול. אבל לא ציפיתי, וכשאמרו לי מבחוץ – ‘מה פתאום, אל תיכנסי’, לא האמנתי כי אי אפשר להאמין. מי שלא חי את זה, אי אפשר להאמין. משתיקים אותנו, אין מה לעשות. מאיימים עלינו בתביעות ומפחידים אותנו”.

 

 

התגובה מטעם שרה״: “עוד שקרים מרושעים מחברה נוספת בחבורת ״מני נפתלי ושירה רבן״ שהפכו את את שרה נתניהו לשק החבטות שלהם ובנו קריירה על גבה. העובדות הפוכות. אחרי שהכפישה את הגב׳ שרה נתניהו כתבה העובדת מכתב התנצלות בו הביעה צער וחרטה על דברים השקריים שאמרה. בשיחות שוטפות שהתקיימו בינה ובין הנהלת חברת התחזוקה שמעסיקה אותה, היא הביעה חרטה על הדברים, אמרה שאין לה שום טענה כנגד הגב׳ נתניהו, שאין לה שום בעיה עם המטלות שהתבקשה לבצע וביקשה להמשיך להחזיק במשרתה במעון ראש הממשלה”.

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן