מירי רגב: לא ניתן לבוכרי (סער) לנצח. סער: ביבי מלכלך אותי

גדעון סער נקלע לפאניקה. וכשליכודניק חש שהוא טובע בעודו בלב הסערה הוא פוצח בהאשמות. היעד הוא נתניהו כמובן.

 

סער אמר בכינוס לקראת הפריימריז:

"חברים וחברות יקרים, בשעות ובימים האחרונים מפיץ לצערי הצד השני פייק ניוז קיצוני: שקרים, הכפשות, השמצות ואף אמירות גזעניות. זוהי לא דרכנו. זוהי לא דרך הליכוד.

.

״התחייבנו לקמפיין מכובד ומכבד ועמדנו בכך. לצערנו קמפיין נתניהו נמנע מעימות רציני וענייני והחליט לנהל קמפיין שלילי ולא ענייני. אני סומך על תבונתם של חברי הליכוד.

.

״הם יודעים להתעלות מעל כל זה ולבחור בחירה עניינית, ערכית ואמיתית. מחר מגיע השינוי. אני זקוק לכם. בואו נעשה אותו יחד".

.

ומירי רגב, הלקקנית הראשית לנתניהו אמרה בכינוס אוהדים: ״לא ניתן לבוגרי לנצח אותנו״. סער בתגובה: ״זו אמירה גזענית״. וזה החטא הכי זעיר בקריירה השערורייתית של צרת התרבות הנוראית הזאת, מאז צהחה לפוליטיקה הישראלית.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםלא חייבים להבהל מקמפיין ההפחדה נגד השפעת
המאמר הבאמעניין: אזרח מדליק חנוכיה ברחוב
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.